Kierująca Camperem jechała od strony Wisełki. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w nieprawidłowo zaparkowane na poboczu pojazdy, a następnie wpadła do rowu.

Zdarzenie ma miejsce na ul. Zwycięstwa w Międzyzdrojach (wylot na Wisełkę). Na miejscu są jednostki straży pożarnej PSP Międzyzdroje, OSP Międzyzdroje, Policja i Pogotowie Ratunkowe. Przyczyny zdarzenia drogowego ustala Policja.

Ponoć kierująca przysnęła. Była laweta i odjechała. Chyba nie dadzą rady go wyciągnąć- informuje następny Czytelnik.

fot. CzytelnicyDodaj komentarz

 1. Policja sobie nie daje rady z tym problemem ,ale przyjdą na sesje we wrześniu jacy to oni fajni i jak dbali o miasto . Może premia albo znowu nowe auto.
  Ludzie czy wy tego nie widzicie .

 2. Ktos chce barykady a wlasnie taka barykada zranilaby człowieka. Dzieki autom nic mu sie nie stało wiec przestancie juz. Powod kolizji to błąd kampera.

 3. Może w końcu po tym zdarzeniu otworzą się oczy władz w Miedzyzdrojach i ktoś podejmie decyzję o zamontowaniu barierek, które raz na zawsze załatwią temat złego parkowania w tym miejscu.

 4. To jest skandal na całą Polskę .
  Mieszkańcy proszą o rozwiązanie problemu a władza śpi.
  Policja Straż miejska, po co takie instytucje powoływać jak nie wysłuchują głosu ludu.

  • Ja nie prosze wiec prosze sie wyrażać w demokratycznym kraju. Temat nie ma nic wspólnego z parkowaniem tylko osoba zasnela lub cos podobnego.

 5. Radni na sesjach nie raz o tym problemie mówili i co groch o ścianę .Straż miejska nie ma czasu bo zbiera opłaty a policja obiecuje wszystko jak przychodzi po wsparcie finansowe .

 6. Może w końcu ktoś zrobi porządek z tymi autami parkującymi na poboczu.Bo to już jest jakaś kpina.Nie stać biedaków na parking żal.Cały rok zbierał hajs jeden z drugim a na parking zabrakło buuuu..

 7. Radni z tego okręgu oczywiście problemu nie widzą.
  Cztery lata taka sama sytuacja, musiało dojść do wypadku. ŻENADA.
  Gdzie jest Policja ?
  Potrafią tylko mandaty za picie alkoholu wystawiać.
  Pani Komendant czy nie można z tym problemem naprawdę nic zrobić?.
  Odpowiedni znak zakaz parkowania z odholowaniem i po problemie.
  Dlaczego zawsze musi dojść do groźnej sytuacji, żeby dopiero władza zrozumiała że jest problem.
  Redaktor co roku pisze o tym .
  Pozdrawiam bezczynne odpowiedzialne osoby.

  • Jedziesz przez teren leśny a tu auto, auto , auto w końcu ta monotonia usypia.Wcale się nie dziwię, że pani przysnęła lub co gorsze zasłabła.Dobrze, że w tych samochodach nie było koczowników.

 8. Lepiej ze stały auta bo byłoby drzewo wiec obracanie kota ogonem nietrafne. Powód pewnie zaśnięcie a auta pomogły zaparkowane. Niefilozof podpisano.

 9. Tam gdzie trzeba łapać Policja nie łapie ale jak przystroisz coś koszulką z napisem KONSTYTUCJA to odwiedzą Ciebie o 6 rano. Takie mamy dzisiaj priorytety.

 10. Policja w miescie potrafi za brak pasów albo świateł scigac a prawdziwych problemów nie widza.Straz miejska tez nie daje sobie rady,postawic zakaz na calej wylotowce i walic mandaty ile wlezie.Cale lato tam auta parkowaly aż kierowcy autobusów jezdzili slalomem.A na ul.Zwyciestwa wyscigi wieczorami motorow i samochodow bo chlopaki w mundurkach śpią.

 11. Dziady teraz mają za swoje. Parkowanie za darmo wyszło im bokiem.hahaha. szkoda tylko że policja mimo tylu próźb nie podjęła tego problemu.

 12. Kabaret… Ja bym zlecił Kluchowi wywiezienie całego tego cyrku na parking po 1000zł za samochód i by się skończyło takie olewanie miasta i strażników miejskich. Przecież to już żart, żeby miasto nie mogło sobie poradzić z 20 parkującymi samochodzami. Wystarczy zabierać tablice rejestracyjne albo spuszczać powietrze z kół codzinnie…

 13. w razie jakiegoś gwałtownego hamowania niestety ale kierowca nie ma możliwości manewru a co gorsza już ani po prawej ani po lewej stronie i poddaję to pod rozwagę policji która,kto jak kto ale oni powinni nam zabezpieczyć bezpieczną jazdę

 14. Kierojaca uderzyła prawidłowo zaparkowane pojazdy dlaczego policja wpisała 83 mandaty za utrudnienie ruchu czy wolna tam parkować

  • Kierujaca uderzyla w pojazdy zaparkowane za linia ciągła krawędziowa P-7B a wiec zaparkowane niezgodnie z przepisami RD. 83 pojazdy zaparkowane nieprawidlowo, o ktorych byla mowa we wczesniejszym artykule dotyczyly lini ciaglej oraz parkowania w obrębie skrzyżowania. Policja wypisywala jedynie wezwania dla kierowców a nie mandaty.

    • olać nie ale taki kierowca stawi się na komisariacie, a tam ze względu na trwający strajk policjantów otrzyma…..pouczenie jako środek oddziaływania wychowawczego.Jaka to nauczka dla kierowców którzy nie przestrzegają przepisów i mają swoje i innych życie za nic? ŻADNA

  • To prawda, od lat ten sam problem. Ten rejon Międzyzdrojów ma jakieś specjalne przywileje ? W mieście nie ma opcji by postawić auto w niedozwolonym miejscu, niemalże ” zza krzaków ” wyskakują i mandaty wlepiają, blokady zakładają lub holują auta.

 15. Tylko jeszcze brakowało by jedli, spali i odpoczywali w tych zawalidrogach na poboczu.Wtedy większe nieszczęście by było. A tak, to tylko złom.