Witam. Minionej nocy z 31.07 na 1.08. między godziną 2.30 a 3 w nocy między parkiem koło biblioteki a ulicą Bukową została brutalnie napadnięta i pobita kobieta w wieku 56 lat narodowości ukraińskiej, tej nocy była ubrana na biało.

Może ktoś coś widział, słyszał, był w tym miejscu lub niedaleko? Sprawa podobno zgłoszona na policję a kobieta przebywa w szpitalu. Może za pośrednictwem waszego portalu uda się ustalić sprawców bądź sprawcę. To nie był napad na tle rabunkowym, nic nie zostało zabrane. Informacje zgłaszać proszę najbliższej jednostce Policji lub na portal.

Czytelniczka

2 sierpnia godz. 11:38

Poszkodowana dotarła o własnych siłach do wynajmowanego mieszkania (mieszka w pobliżu). W południe właściciele mieszkania znaleźli ją w łóżku w ciężkim stanie zdrowia (wymioty – duża opuchlizna) i wezwali natychmiast karetkę. Pisaliśmy wczoraj, że karetka była pilnie wezwana do urazu dziecka (dwa artykuły niżej) – nastąpiło złe zrozumienie… – pojechała do poszkodowanej Ukrainki. Pogotowie Ratunkowe w Szczecinie potwierdza takie zdarzenie.

W szpitalu w ******** (nastąpiły zmiany- nie ujawniamy). W Międzyzdrojach nie zgłaszano Policji- zabrano błyskawicznie poszkodowaną do szpitala.

——————————————

Pewne osoby miały podobne zdarzenia. Na prośbę danych osób i za zgodą drugich stron (zgodnie z RODO)- redakcja skontaktowała ze sobą wszystkie strony. Posiadają zdjęcia z własnych zdarzeń i może poszkodowana… . Niektórzy Mieszkańcy wspólnie z Ukrainkami wzięli sprawy w swoje ręce, by ustalić sprawców i doprowadzić na ławę oskarżonych. Prosimy zgłaszać każdy taki incydent na Policję lub do redakcji- nie ma przyzwolenia na takie chamstwo w naszym mieście!Dodaj komentarz

 1. Co z tą kobietą się dzieje – czy nadal jest w szpitalu czy może już wyszła i jak się czuje.Czy Policja coś wyjaśniła z tym rozbojem?

  • Dla dobra sprawy (sukcesu), nie mogę udzielać żadnych informacji, ale zapewniam, że sprawa osiągnęła wysoką poprzeczkę- mam kilka dobrych wejść i to wiem.

    • Takie sprawy trwają nieraz grube miesiące. Pisałem wczoraj, że nie mogę wpisywać dalszych informacji dla dobra sprawy (prośba służb). Osoba poszkodowana musi wyjść ze szpitala, musi złożyć formalne zawiadomienie itp. Policja też przy takich tematach odpowiada delikatnie, bo sprawy śliskie z powodu osoby innej narodowości. Uważam, że nie ma spraw śliskich, gdyż tylko przez publiczne informowanie możemy wyeliminować osoby nastawione nienawiścią do drugiego człowieka.

 2. Czytam te wszystkie komentarze i widzę jak Polacy są podzieleni ,niby mianujemy się katolikami a rasizm wychodzi z butów i nienawiść ,Ukraińcy przyjeżdżają za chlebem tak jak Polacy wyjeżdżają za granicę po lepsze zarobki a przecież to są normalni ludzie obojętnie jakiej narodowości,żle się dzieje w naszym kraju PiS podzielił nie tylko Polaków ale z innymi krajami i do czego to doprowadzi?.Gdyby nie Ukraińcy nie miałby kto tu pracować bo nasi dostali 500+ inie idą do pracy bo po co? Czy potrzeba znowu wojny żeby naród się opamiętał??

 3. Czy się coś zmieniło – złapali może tego zwyrodnialca co napadł na tę kobietę.Jak Policja tego nie wjađni to bladz strach pad na Midyzydroje

 4. Nie wazna jest narodowość tej kobiety, jesteśmy ludzmi tyle ze coniektorzy wola napaść ukrasc a zeby miec za co wypic czy w nocha dac, gdzie sa sluzby?!!!! Boja się w nocy patrolowac tylko w dzień potrafia wlepiac mandaty kulturalnym ludziom pijacym piwko gdzieś w miescie wstyd!!! Strach jest wracac w nocy z pracy

 5. Całe zło na ul.Bukowej to Ci bezdomni koczujący w tym opuszczonym domku jednorodzinnym i Policja powinna się im dobrze przyjrzeć.Oni powinni wiedzieć kto to zrobił a może to Oni pobili tę biedną kobietę z Ukrainy.

 6. A ja jeszcze dodam, że wielu z nas ma w sobie geny różnych nacji. W Polsce Jagiellonów i w kolejnych wiekach byliśmy wielokulturowi i różnoreligijni. Częste były małżeństwa Polaków z Ukraińcami, Rusinami ,Litwinami, Francuzami itp. Bardzo liczne z Żydami. Tak naprawdę jesteśmy genetyczną mieszanką.

 7. Czy stać nas tylko na „pseudopatriotyzm”,polegający na przywoływaniu traumatycznych zdarzeń z naszej historii ? Cóż wspólnego ma ta pobita ukraińska kobieta z wydarzeniami jakie wydarzyły się przed 75 laty ? Dojrzały chrześcijański patriotyzm (rozumiany jako miłość bliźniego, solidarność, odpowiedzialność za los konkretnych ludzi) to postawa,którą my Polacy powinniśmy emanować w codziennym życiu,kierując się pouczeniem naszego Wielkiego Rodaka,JPII.

  • Zgadzam się. Każdy tworzy swoją własną historię. Nie bawmy się w sędziów innych. Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem… Jakie to jest aktualne, ponadczasowe. A kto wie, może przodkowie tej Pani byli tymi, którzy pomagali Polakom. Nie wolno patrzeć na drugiego człowieka z góry, nie mówiąc już o pogardzie i przemocy. To my mamy być lepsi, dla siebie i dla innych. A tej Pani należy się dobre słowo i wsparcie w trudnych chwilach.

 8. rodzice zapruci w trzy du..y bo 500+ wpadło a dzieciaki wkurw..one bo niedostali na lizaki czy inne dopalacze to potem wyżywają się na przypadkowych ofiarach

 9. Poszkodowana przebywa w szpitalu…, miała rezonans. W poniedziałek będzie miała dodatkowe badania. Ma wstrząs mózgu i występują u niej bardzo duże skoki ciśnienia. Jest przytomna- świadoma. Cios(y) otrzymała w tył głowy. Z uzyskanych informacji…: kamieńska Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. To ostatnia informacja ze strony redakcji i mamy nadzieję, że już nigdy nie dojdzie do takich zdarzeń w naszym mieście.

  Informacja: wew. zespół prasowy.

 10. poraża mnie treść niektórych komentarzy,bo my,Polacy,też jedziemy za chlebem za granicę.narodowość nie ma tu nic do rzeczy,gdy trzeba utrzymać rodzinę

 11. Przed chwilą do redakcji dzwoniła: Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej i przejmuje sprawę. To nie pierwsze pobicie KOBIETY na terenie Międzyzdrojów (tej wiosny i lata). Możemy tylko tyle zdradzić, że z jednego pobicia sprawcy są już ujęci i Prokurator się nimi zajmuje. Przy jednym zdarzeniu było 5 oprawców z małym dzieckiem w wieku 12-15 lat – młodzież Międzyzdrojska (niestety- wstyd)! W związku z tym faktem w szkole powinna być obowiązkowo dodatkowa edukacja (z 16h). Drodzy rodzice: ta statystyka pokazała, że nie ma w Międzyzdrojach lepszej i gorszej SZKOŁY, jak to niektórzy usilnie twierdzili.

  Przy okazji przypominamy, że za takie komentarze też można odpowiadać: propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną.

  • Jaka dodatkowa obowiązkowa edukacja? Niech redaktor sam sobie zaaplikuje 16h czegokolwiek ot tak dla przykładu.

   Być może Ambasada Ukrainy sfinansowałaby wycieczkę pod tytułem „szlakiem Bandery”? Może warto zapytać?

   ————————————————–

   Panie Rafale, kilkanaście lat temu 12- latkowie takich rzeczy nie robili, nawet o tym nie myśleli. Nieraz otrzymuję prywatnie filmy i to, co widzę, to sam nie mogę w to uwierzyć, co oglądam. Też za dziecka rozrabialiśmy, ale to jest jakaś „mega” rewolucja. Gdybyś pan to wszystko widział, to zażądałbyś 160h dodatkowej edukacji. Jeżeli będziesz Pan z tego powodu żartował, to za 10 lat nie wyjdziesz po zmroku z domu na ulicę! W czerwcu za peronem PKP (bliżej wiaduktu) o zmroku złapałem (12-15)-latków (okolo 8 osób), jak jarali jakieś używki (k… już czuję…). Jeden mnie rozpoznał i dali dyla w las. Ok, każdy odpowiada za siebie, ale w wieku 12+ lat, to rozum zostanie na stałe na etapie przed dojrzewania. Nie tylko podnosi się wtedy ciśnienie, ale też obumierają komórki i dlatego potem im odpierdala w wieku 18+! PiS zapowiedział (reforma), że to bo będzie: nowoczesna i bezpieczna szkoła, walka z narkotykami… – to tego wymagam!

   Co Wy myślicie, że ja nie wiem?, że sprawa miała być zamieciona pod dywan (cicha). To nie jest dobre rozwiązanie! Może dzięki temu, że to wyszło na światło dzienne, to więcej rodziców zacznie obserwować bardziej swoje dzieci- ledwo oderwane od cycka.

      • Ale żenada. A tak serio do Pana/Panów co tak martwią się zalew obcokrajowców. Dzieci róbcie zamiast napinać się w necie na narodową Polskę. Dzieci macie ?

          • Witam. Rozmawiałem z Ukrainkami na dwóch weekendowych imprezach. Faktycznie z rozmów wynika, że są często zaczepiane w Międzyzdrojach. Napiszę krótko, przyjechały do Międzyzdrojów, gdyż życie je zmusiło. Ciekawostka: jeszcze nikt nigdy obcy mnie tak nie ugościł, jak one- stół imprezowy był pełen wszystkiego- byłem zaskoczony. Co do pracy, to nikomu z nas jej nie zabiorą- restauracje, kuchnie, hotele itp. cały czas szukają pracowników. Młodzi ludzie licznie wyjechali na studia do Szczecina itp. i tam pozostali- cały czas brakuje pracowników w Międzyzdrojach.

          • Nie ma co się dziwić,swoj swego zawsze ugości

           —————————

           Nie swój swego, tylko tacy sami ludzie jak my: widzą, oddychają, czują, mają rodziny. Mam kilka zgłoszeń o zabezpieczenie ip. , zobaczymy, jak niektórzy będą się tłumaczyć, gdy fundacje zaczną zakładać sprawy. Takich spraw było u nas w zach-pom już kilka, nawet w powiecie na portalu powiatowym- jak dobrze pamiętam, to też dotyczyło osoby z naszej gminy.

           Ten regulamin dotyczy całego świata: „propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną” i treści śledzone są przez odpowiednie fundacje. Nie będę stawał w obronie IP (każdy odpowiada za siebie), gdyż ostrzeżenie zamieściłem kilka dni temu (komentarz) tu w artykule (regulamin). Każdy jest nauczony, że na drodze cywilnej dochodzi zazwyczaj do ugody, gdyż okazuje się, że sąsiad walił na sąsiada (było kilka spraw z portalu i zakończyły się ugodą lub pozywający sam odstąpił). Z fundacją nikt z was nie jest w stanie wygrać- zapewniam. Zaznaczam też, że artykuł dotyczy pobicia i gdy wyrażamy się negatywnie…, to podpisujemy się pod tym zdarzeniem… .

           Cytat młodego Ukraińca, który padł pod molo: „rozumiem, że facetowi można dać w pysk, ale jak można pobić kobietę? i to pytanie skierował do mnie”. Później powiedział otwarcie: „bijcie nas, ale kobiety pozostawcie w spokoju”. Nie wiedziałem w pewnym momencie, jak wyjść z twarzą, mimo % (wszyscy turyści przed dyskoteką, co stali w pobliżu słuchali naszą rozmowę).

          • Dobra, zarty na bok panie redaktorze. Wlasnie bylem swiadkiem jak jeden prawdopodobnie bezdomny, taki pedalek w kreconych blond wloskach na glowie, chcial bic sprzedajacego lody na deptaku. Nie wiem za co,nie wiem dlaczego ale byc moze dlatego ze sprzedawca mowil nie zachodniopomorskim akcentem.

           ———————–

           To nie są żarty, to są fakty z fundacjami. Były takie sprawy ponad rok temu. Jeden portal pokazał emigrantów w Niemczech i pojawiła się lawina komentarzy… i były wnioski do sądu.

          • Mowiac zarty mam na mysli nasze sprzeczki . Nie propaguje nienawiści i nie namawiam do rękoczynów. Wszyscy jestesmy ludzmi.

 12. Niech łapy odpadną Temu co pobił tę biedną kobietę z Ukrainy.Proszę nie mieszać tu Wołynia bo to całkiem inna historia.A tych Ciuli bezdomnych to jest u nas stanowczo za dużo i czują się bezkarni.

 13. Czytam te komentarze i zastanawiam w którym miejscu jesteście, daje ci pracę Ukraińców, a nie Polakom wzbogacanie Ukraińcy, a nie Polaka. Polacy są do pracy tylko trzeba dac im godna pensje , a wy płacicie wieńce Ukraińców jak swoim zastanówcie się do czego to prowadzi pozdrawiam

 14. Niech taki damski bokser trafi do pierdla.Gdy wspolosadzeni dowiedza sie za co to wtedy bedzie miał cieplutko.
  Skoro rodzice nie potrafili wychowac ze na kobiety reki sie nie podnosi to tam bedzie miał szybki kursik.

 15. Za tą banderowską „kobiete” zostal pobity bezdomny. Pieciu napastnikow z kijami
  i psem (jeden z banderowskim akcentem) skatowało jedengo bezbronnego, bili po glowie leżącego, katowali tak jak na Wołyniu…

 16. Przed chwilą czytałem w necie, że 27 lipca brutalnie pobito dwóch Polaków. Na kempingu. W Holandii. Napastnikami byli Holendrzy. Pobicia były, są i będą częścią ludzkiej natury. Bijemy obcych i bijemy swoich. Nawet tych najbliższych, najsłabszych. Humanizacja prawa zachęca wręcz do agresji, bo i kara bywa humanitarna. Dla sprawców oczywiście.

 17. Lokalni ludzie troche sie odcieli gdyz nie mozna bylo sie dogadac a wiec chwilowo dostali mozliwosc. ja mam juz dosc, wole studentow jak zawsze bylo i fajna atmosfere.

 18. W ubiegłym roku , w czerwcu można było zauważyć w Międzyzdrojach znaczy wzrost liczby zatrudnianych Ukraińców. W zasadzie można było ich spotkać wszędzie, w „Biedronce”, w smażalni przy rybackiej przystani, na molo w kawiarenkach itp itd. W poprzednich latach gości z Ukrainy było znacznie mniej, pamiętam super piękną dziewczynę z Ukrainy, zatrudnioną w „Czarnym Kocie” serwującym wtedy doskonałe domowe obiady. Wszyscy ci przybysze byli młodzi, a nawet bardzo młodzi i grzeczni. Podejrzewam, że pobita kobieta mogła być matką któregoś z przybyszów. Bardzo mi żal tej kobiety. Mam nadzieję, że policja wykryje sprawcę, czy sprawców tego pobicia.

  • Jest ich nadal bardzo dużo (więcej niż rok temu). Na wiosnę zmieniłem fryzjera. Obcięła mnie młoda Ukrainka- wtedy znajomi zaczęli pytać, gdzie byłem u fryzjera. Zapytałem jej za 3 lub 4 razem, czy strzyżesz z zawodu?- nie, przyuczyłam się na szybko- kurs. Moja znajoma zatrudnia kilkadziesiąt ludzi w restauracjach- ma jedną młodą Ukrainkę i powiedziała, że przy niej nawet pieniędzy nie musi chować.

   • Szanowny Panie Redaktorze,nie ma się co dziwić,wychowanie w ortodoksji(prawdziwej wierze) widoczne jest w życiu pracujących w Międzyzdrojach ukraińców/-inek.

    • Niby taki stary a głupi. Kościoł grekokatolicki jest prawdziwą wiarą? Ten sam co współtworzył rękami swoich duchownych banderyzm? Ukraińcy są tak samo ideologicznie skołowani jak Polacy. I również jak w przypadku Polski znaczący procent ludności jest częścią szeroko rozumianej kultury rolniczej a więc zasadniczo tradycyjnej i konserwatywnej.

     Niemniej jednak na Ukrainie nie ma chyba dnia żeby nie dochodziło do skrajnych antypolskich czynów. Tylko massmedia tego nie podają. Banderyzm się odradza obficie podlewany przez Polskę, Izrael i USA.

     • Prawosławie – doktryna ortodoksyjnego (gr. orthodoxos – prawdziwie, prawidłowo wierzący) Kościoła chrześcijańskiego – jednej z dwóch grup Kościołów, obok Kościoła rzymskokatolickiego, powstałych w wyniku rozłamu w Kościele chrześcijańskim z 1054 roku (tzw. schizmy wschodniej, lub – co uznaje się za historycznie bardziej uzasadnione – schizmy wielkiej). Kościół prawosławny uważa się za jedynego „depozytariusza wiary” oraz za jedyny ściśle trzymający się Tradycji Ojców Kościoła.

       • „19 kwietnia Rada Najwyższa Ukrainy na wniosek prezydenta Petra Poroszenki, a 22 kwietnia sam prezydent poparli prośbę Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Kijowskiego i Ukraińskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego do patriarchy patriarchy Konstantynopola, najwyższego zwierzchnika Kościołów prawosławnych o przyznanie ukraińskiemu prawosławiu autokefalii. Wiele wskazuje na to, że decyzja o spełnieniu tej prośby już zapadła, a ogłoszenie odpowiedniego tomosu (dekretu patriarchy) nastąpi jeszcze w tym roku.”

 19. Jak czytam niektóre komentarze to mi wstyd. „Z tymi Ukraińcami”?! „Zamiast stulić ryj i potulnym być”?! O „stuleniu ryja” powinni przede wszystkim pomyśleć ci, którym w ogóle przez myśl przechodzą takie rzeczy. Pobito kobietę, CZŁOWIEKA takiego samego jak ty czy ja. Dlaczego więc niektórzy nie potrafią, tak po prostu i zwyczajnie być człowiekiem i wykrzesać z siebie choć trochę empatii?

  W czym niby jesteście lepsi od „tych Ukraińców”? Sami jeździcie pracować na taśmie – czy to do Anglii, czy do Niemiec. Sami jesteście tam traktowani tak, jak traktujecie „tych Ukraińców”. Większość Polaków zachowuje się za granicą tak, że wszyscy Anglicy wręcz marzą o tym, żeby, cytując pana Emila, „stulili ryj” i wracali tam, skąd przyszli.
  Polacy sami często muszą walczyć o to, by mieć na życie a mimo to mają jeszcze siłę na bycie rasistami – niesamowite…
  A nawet jeśli, Panie Emilu, nie wyjeżdżasz do pracy za granicę to czy naprawdę uważasz, że buda z lodami albo kebabem otwarta latem to właśnie to, co sprawia, że możesz czuć się lepszym???? Proszę pozwolić, że
  odpowiem – nie. Definiuje nas to, jakimi ludźmi jesteśmy. A Pan, Panie Emilu, ma na tym polu sporo do nadrobienia.
  Wstyd.

 20. Mieszkam w pobliżu parku, jestem wyczulona na każdy dźwięk jakoś nic nie słyszałam. Kto Panią zawiózł do szpitala? Karetki nie było widać? Policji też nie. Cisza i spokój aż dziwne. Nie krzyczała nie wolała pomocy bez przesady. Tylko nie piszcie, że pewno kazali jej nie krzyczeć. Jakoś nie chce mi się w to wszystko wierzyć.

  • Czekam na potwierdzenie POGOTOWIA SZCZECIN i POLICJI KAMIEŃ POMORSKI. Informację otrzymałem na fan page z profilu Mieszkanki Międzyzdrojów (nie anonima)- więc chyba nie wymyśla. W nocy Policja i Pogotowie nie używa sygnałów dźwiękowych (cisza nocna i brak ulicznego ruchu). Jak się dostanie od tyłu, to się nie krzyczy, jest jeszcze takie coś, jak ludzki paraliż ze strachu.

   • Poszkodowana dotarła o własnych siłach do wynajmowanego mieszkania. W południe właściciele mieszkania znaleźli ją w łóżku w ciężkim stanie zdrowia (wymioty i opuchlizna) i wezwali natychmiast karetkę. Pisaliśmy wczoraj, że karetka była wezwana do urazu dziecka (dwa artykuły niżej) – nastąpiło złe zrozumienie… – pojechała do poszkodowanej Ukrainki. Pogotowie Ratunkowe w Szczecinie potwierdza takie zdarzenie.

    W szpitalu w Szczecinie podobno była już Policja- informuje wynajmująca kwaterę.

    • Właśnie dlatego nastąpiło moje niedowierzanie. Mam okna tak ustawione, że widać każdy sygnał świetlny. Dziękuję za informacje. I sprawcy i ofiara musieli być na prawdę cicho, bo nawet najmniejszego hałasu nie było słychać

     • Ten obszar, który wskazała czytelniczka, jest spory, jeżeli chodzi o zasięg wzroku (ma potężne przeszkody)- zależy z której strony podłużnego bloku przy ul. jeszcze Kolejowej. Mam otwarte drzwi balkonowe skierowane na cały ten teren. Siedzę do godz. 3-4 i coś było tej nocy. 1. Najpierw po północy tzw. palenie gum- opon samochodowych przy PSP i kłótnia z mieszkańcem bloku obok o hałas. 2. Potem około 2 w nocy jakiś osioł strzelił z petardy (często to robi). 3. Pomiędzy godz. 2-3 był jakiś daleki krzyk, ale jeden, wyszedłem na balkon i nic nie wzbudziło to moich podejrzeń (było cicho), gdyż to norma latem- kłótnie ludzi w drodze do domu po %. 4. Tego, co złapała Policja (artykuł)- właśnie w tej okolicy pił z kimś na murku nad ranem wódkę – potwierdzone przez poważne osoby.

      Teraz należy zapytać: po co tu przyjechali, za jakie przestępstwa szukała go Policja i dlaczego chcieli tak szybko wyjechać z Międzyzdrojów (dzień pasuje). Podobno jeden z nich uciekł Policji (z peronu)- trzeba zbadać, dlaczego i kto to był? Uciekł, bo był sprawny i usłyszał sygnały dźwiękowe pojazdu. Za 20 zł i kilku wulgaryzmów by nie uciekł! Uciekł, bo może: dokonał tu przestępstwo lub był poszukiwany przez Policję. Jeżeli uciekł do lasu za peronem, to były marne szanse na pościg, gdyż pewnie galopował jak dziki koń- w nieznanym kierunku dla służb. Jest nadzieja, że złapany drugi osobnik wszystko wyśpiewa.

 21. Prośba do włodarzy miasta ,żeby na placu zabaw ten piasek wyłożyć tak jak na siłowni w parku bo dzieci wychodzą z tego placu zabaw wyglądają jak gdyby wyszli z kopalni,a w sezonie jest tych dzieci bardzo dużo

 22. Pewnie przyjechała na robotę i pokazywała swoje ukraińskie ja zamiast stulić ryj j potulnym być. Ktoś nie wytrzymał i pokazał na czym terenie jest, sprawa zamknięta. Weźcie się lepiej za tych co dzieciaka narkotyki sprzedają albo te dzbany niemiecki co parkują na środku ulicy i stoją 2 godziny.

  • Witam. Od rana sięgam w swoje wejścia (nie policji) i okazuje się, że to nie pierwszy raz. Są pierwsi złapani z innych pobić na tle narodowościowym (gówniarze z Międzyzdrojów wstydźcie się- bije się same kobiety?, bo facetów się boicie?). Jak mi dadzą Wasze zdjęcia, to mnie RODO nawet nie przestraszy. Nie ma większej i skuteczniejszej kary, jak na dwa tygodnie dać publik- takie powinny być kary za pobicie kobiet (damskie boksery).

   • Trzeba miec tylko na uwadze, ze tzw konkurencja uwielbia puszczac fałszywe ploty i tak dalej wiec niestworzone historie tez mozna sie nasluchac.

    • Nie, mam bardzo dużo informatorów i wtedy miałem kilka informacji (sprawdzone). Po 2, do mnie piszą osoby z danymi osobowymi z własnych profili Facebook i znam te osoby z widzenia, dlatego news poleciał na pewniaka- mam 100% zaufania do takich Czytelników. Anonimowe informacje z poczty e-mail tylko sprawdzam przed publikacją ostrych zdarzeń.

     • A co to portal miejski czy wymiany informacji przez byłych agentów? Za zniesławienie i publikację wizerunku bez zgody można iść siedzieć, wie pan o tym, prawda? Zostawcie tą robotę policji i tyle… za to na nich łożymy jako obywatele.

      ———————–

      Wiem, robię swoje i dlatego nie ma takich rzeczy. Pan nie jest od zabraniania ludziom przesyłania sprawdzonych informacji. Zastraszyć też nigdy się nie dałem, gdyż z automatu jest ryzyko, prowadząc portal. Na razie nie widzę tu wizerunku przestępców (damskich bokserów), ale gdyby w życie miały wejść takie przepisy, to jestem jak najbardziej ZA. Mieszkańcy (czytelnicy, to nie agenci). Jeżeli dwie strony proszą o kontakt między sobą i wyrażają na to zgodę, to jest to zgodne z przepisami. Oczywiście się spotkali i mieli do tego pełne prawo. Co tam było, co tam robili i o czym rozmawiali, to nie moja sprawa. Tyle.

  • Ciekaw jestem pańskiej redakcji i zachowania na miejscu tej kobiety czy był byś taki wyszczekany cwaniaczku życzę powodzenia, po za tym takich jak ty nie można nazwać Polakiem nawet powiedzieć można że brak nazwy na twoje zachowanie brak słów

  • Chodzi oczywiście mi o Pana Emilia chociaż (Pan) to określenie to do pańskiego zachowania dalece odbiega bo dla ciebie brak określenia

  • Jak jadę za granicę, nie wstydzę się mówić po polsku tak i Ukrainka ma do tego prawo by mówić w swoim ojczystym języku.
   Jeśli pracowała w Polsce to legalnie, ma pełne prawa pracownicze jak kiedyś Polacy , którzy pracowali w Niemczech by poprawić byt swojej rodziny. Polaków w Niemczech było dużo jak dziś Ukraińców jest sporo w Polsce.
   Zwracam uwagę, że zaproszenie-zezwolenie by móc legalnie pracować w Polsce można uzyskać gdy żaden z Polaków nie chce pracować w danej branży. Kobieta miała pełne prawa i żaden taki Emil nie ma prawa mówić i pisać że” ma stulić ryj i potulnym być”.
   Emilu te czasy dawno się skończyły.