Odcinek ulicy Promenada Gwiazd od Campingowej do skrzyżowania z ulicą Turystyczną jest dwukierunkowy i jest zakaz parkowania na tym odcinku.

Straż Miejska wystawia mandaty karne za złamanie zakazu parkowania. W związku z zaistniałą niebezpieczną sytuacją, samochody źle zaparkowane będą odholowywane na specjalny parking- poinformowała nas w rozmowie tel. SM.

fot. czytelnik- e-mail fan pageDodaj komentarz

 1. Zlikwidować chodniki i tylko miejsca postojowe dla kochanych samochodów. Wprowadzić całkowity zakaz ruchu pieszego, za poruszanie się bez samochodu mandat i to taki 50 tys złotych. zobaczymy czy któryś z kierowców będzie chciał na chwilkę chociaż zostać pieszym

 2. Przeszedłem się ostatnio tym odcinkiem Promenady i oczom nie dowierzałem-usunięto znak D-40(strefa zamieszkania) ! Jaka konfuzja…
  W sumie jednak to dobry ruch,decydenci poszli po rozum do głowy.

 3. Włodarze miasta po raz kolejny zaimponowali mi swoją BEZGRANICZNĄ BEZMYŚLNOŚCIĄ, czyniąc ten odcinek jezdni dwukierunkowym i ustanawiając tu znakiem D-40 „STREFĘ ZAMIESZKANIA”.Skutkiem tego na całej długości jezdni(przeznaczonej wszak dla ruchu pojazdów) pieszy ma pierszeństwo !!! Pytanie retoryczne – jeżeli po obu stronach są chodniki,to po co wpuszczać pieszych na jezdnię !!! (Znak D-40 : Strefa zamieszkania – strefa w ruchu drogowym, w której pieszy może się poruszać swobodnie po całej udostępnionej do użytku publicznego przestrzeni i ma pierwszeństwo przed pojazdami – kierujący musi ustąpić pieszemu w każdym wypadku).

 4. Mogliby jeszcze interweniować w notorycznie zaparkowane auta przy byłej siedzibie banku BZWBK oraz na chodniuku przy Placu Neptuna od strony Gryfa Pomorskiego. Ostatnio pan strażnik miejski stwierdził, że chodnik ich nie obchodzi tylko jak na ulicy coś się dzieje i nie ma na to paragrafu. Otóż jest proszę Pana jak poinformował mnie pan policjant z Szczecina nie ma znaku niebieskiego z literką P więc parkowanie tam jest bezprawne. Może powrót na jakieś szkolenie by się przydało.

 5. Ta część miasta, to komunikacyjny ewenement. Przed wysokim budynkiem, u zbiegu Campingowej i Promenady Gwiazd postawiono w sposob kuriozalny słupki, które nie tylko stwarzają niebezpieczeństwo dla mieszkańców tego domu w przypadku koniecznej interwencji np. Straży Pożarnej, ale także utrudniają przejazd dużych pojazdów. Twórcom tego pomysłu gratuluję bezmyślności. Wstyd dla miasta!!

 6. A jak długo będą parkować samochody przy wyezdzie z ul.Mickiewicza przy wędzarni ryb i z drugiej strony ul. Mickiewicza przy ,,Usmiechu morza,,

 7. Jeśli już SM wzięła się za źle zaparkowane auta, to proszę o interwencję na ulicy Gryfa Pomorskiego las. Płatne parkingi puste, a auta stoją na poboczu gdzie jest zakaz parkowania , droga dwukierunkowa. Robi się tłoczno -a co za tym idzie – niebezpiecznie! Co raz większe tłumy, a tam brak chodnika i wzmożony ruch aut, autobusów, rowerzystów i innego sprzętu, który można wypożyczyć przed wejściem do lasu – elektryczne hulajnogi, quady… Redakcjo, jeśli mogę, to proszę o interwencję!

 8. Co ztymi co jezdza po promenadzie na elektrycznych hulajnogach nie patrzac na spacerujacych ludzi. Dzisjaj o maly wlos nie doszlo by do tragedi na ulicy zdrojowej gdzi mlody chlopiec wpadlby pod kolejke na takiej chulajnodze. Pytam Pana Burmistrza i komendanta strazy miejskiej,kiedy beda na promenadzie patrole piesze,kiedy bedzie jakas reakcja ze strony wladz na pojazdy jezdzace poromenadzie o kazdej porze dnia, pomimo ze stoi znak przy Domu Kultury zakaz ruchu wszelkich pojazdow ,pod spodem tabliczka nie dotyczy pojazdow zaopatrzenia w godz.22,00-10,00 czekacie az cos sie stanie,ale wtedy bedzie juz za pozno.

 9. Zawsze auta parkowaly na chodniku po prawej na zdjęciu i było dobrze. Był przejazd i przejście. Na mieszali później sie wycofali.

 10. W/g mojej najlepszej wiedzy jest to fałszywa informacja- droga widoczna na załączonym zdjęciu od zeszłego roku jest….jednokierunkowa i można tu parkować.

  • Witam. Dwa kierunki ma- otrzymałem też zdjęcia znaków. Była ponowna zmiana organizacji ruchu- potwierdziła to SM. W 2017 roku faktycznie była jednokierunkowa i wtedy były namalowane linie parkingowe.

   • W końcu nasze kochane władze mogłyby pójść po rozum do głowy i zlikwidować biało czerwone słupki na końcu ulicy. Ktoś kto to wymyślił powinien „dostać Nobla”.
    Miejsca parkingowe i jeden kierunek ruchu na tym odcinku chyba zdało egzamin. Zresztą tak jest na sąsiednim odcinku Promenady Gwiazd i tak samo jak tam postój powinien być płatny.
    Czy czeka nas coroczna zmiana ruchu na tym odcinku? Ciekawe komu się to nie podobało?

    • Pani Aniu na tym portalu kiedys był film w roli głownej był namaszczony i jego trzeba zapytac dlaczego tyle słupkow nastawiano.
     Co do znaku w tajemniczy sposob zniknał przy wycince drzew .
     pozdrawiam.

 11. Po co tam dwukierunkowa? Jak byla jednokierunkowa było kilka miejsc parkingowych, których brakuje. Lepiej żeby na dziko w lesie stawiali auta?