Wszystko wskazuje na to, że słonaczna pogoda w Międzyzdrojach pożegna się znami na kilka dni.

Od wtorku niebo zaczną zaciągać ciemne chmury, które mogą przynieść punktowo intensywne opady deszczu oraz burze z gradem. Podczas burz mogą wystąpić silne podmuchy wiatru- zwłaszcza w linii brzegowej. Najgorsze prognozy zapowiadane są na środę. W przypadku północnego wiatru, zjawiska meteorologiczne mogę być nieco słabsze od prognozowanych, a nawet mogą zanikać w obszarach nadmorskich- czas pokaże. Podczas burz należy zachować ostrożność!

To nie koniec lata! Od piątku czeka nas poprawa pogody i w następnym tygodniu niewykluczone, że będzie znacznie cieplej niż do tej pory!

naszemiastomiedzyzdroje.com.plDodaj komentarz

 1. O włos. Dzisiaj rano nad Bałtykiem przetoczyła się ulewa. Chyba Neptunalia w Amfiteatrze były udane i Neptun obronił nas przed podtopieniami. Panie Radny, to jest dowód na to, że zawsze trzeba dmuchać na zimne.

  komar lunapark miedzyzdroje

 2. P.Piłat chyba dawno nie był na ulicy Zwycięstwa,bo tam parzyste numery stoją pod górkę,podwórka są w polbruku,a woda musi gdzieś wsiąkać.po tej suszy każdy mocniejszy deszcz sprawi,że woda popłynie ulicą.ziemia jest tak wysuszona,że wszystko z lasu popłynie.

  • Jedna z „wyższych” ulic w mieście i to jeszcze na skosie terenu. Bardzo śmieszne z tym topieniem się. Ludzie mają fantazję.

   • Dzisiaj na przerwie podczas komisji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach, Radny Piłat miał ubaw, że straszymy opadami i u nas nie ma opcji podtopień (wtedy to był wyjątek). Trochę takie stwierdzenie jest zabawne, gdyż ostrzegać należy i redakcja nigdzie nie wskazała, że taka sytuacja nastąpi (niewykluczone). Jeżeli nawałnica trafi na Międzyzdroje, to Radny Piłat będzie miał reklamę wyborczą w nowym tytule artykułu za przysłowiowe free. Zachodniopomorscy Łowcy Burz ostrzeżenie redakcji uznali za zasadne, gdyż w zachodniopomorskiem przez dwa dni będą przechodziły miejscami nawałnice, jednak nikt nie jest w stanie określić ich dokladnej lokalizacji.

   • Sam/a masz fantazję a raczej cierpisz na brak wyobraźni. Może i jedna z „wyższych” ulic i co z tego? Skoro studzienki nie przyjmowały wody i podwórka pod lasem stały w wodzie na pół metra. Zapytaj w SP i nie komentuj jak pojęcia nie masz.