Witam, dużo turystów pyta, dlaczego nie ma na ulicach koszy na śmieci?

Sama, będąc z psem na spacerze, tzw. ‚psi pakiet’ niosłam od ul. Nowomyśliwskiej, Aleję Róż, piękne rondo… na ul. Orlą — tam był pełen po brzegi, wprost wysypywała się zawartość. W centrum miasta jest trochę lepiej, ale przy rondzie Gryfa Pomorskiego — Polna jest niedobrze… od lat. Czy tu mieszka tzw. II kategoria mieszkańców — wg słów burmistrza? Nie dziwi mnie, że potem ktoś wyrzuca opakowania na chodnik, ewentualnie nie sprząta po pupilu… nikt nie będzie szukał pojemnika na śmieci kilometrami.

fot. arch. czyt.
CzytelniczkaDodaj komentarz

 1. CYTAT z 2016 r.: …”W tym sezonie letnim władysławowskie plaże, od Chałup aż po Karwię, będą czystsze dzięki specjalnej maszynie, która od niedawna przesiewa tamtejszy piasek. Samorząd nabył przesiewacz, który pozwoli z na pozór czystych plaż usunąć nawet najmniejsze, ukryte w podłożu śmieci.”…
  A w Międzyzdrojach „dobrze jest”-plaża pozornie czysta,he,he….

 2. Może Pan Kierownik Zos zainteresuje się syfem jaki Panuje na Plaży?! Strach tam wchodzić z dzieckiem! Pełno szkieł, patyków i innego syfu który skrywa piasek!!! Do tego wjezdzajace auta z motorowkami!!! I to wejściem na plażę gdzie nigdy tam nie miały pozwolenia !!! To skandal!!! Jeździ sobie po plaży bez karnie i tego nikt nie widzi! Ludzie czy Was już oczadzilo do reszty, jak tu wypoczywać?!!!!

 3. Jak ktoś wyrzuca opakowania z kupą albo nie sprząta po swoim psie to tylko źle świadczy o nim. Ładnie zganiać na administrację kiedy brak chęci. Ja mam 2 psy i nie mam problemu sprzątania po nich. Woreczki kosztują grosze.

  • Chłopie, wypisujesz pod każdym artykułem jakieś banialuki. Bądź kozak i powiedz co masz do powiedzenia z imienia i nazwiska a nie zaśmiecasz artykuly i dyskuje pod nimi. Jeśli nie masz odwagi to daj mieszkańcom żyć i korzystać z tego portalu.

 4. a na Skłodowskiej za radnym, gówno na gównie, tam powinna stanąć straż miejska o 7.00 i wlepić kilka pouczeń lub mandatów. ludzie myślą, że tam jest psia toaleta… Pomocy

 5. Czy ktoś może skomentować plotkę że lowelas powinien wylecieć z zakładu bo dostał nakaz!!!! Trzeba złożyć interpelację Iwona do dzieła!!!!!

 6. Te psie pakiety to powinni wszystkie zlikwidować. Po pierwsze czy pakiety są czy nie ma psie kupy są wszędzie. Po drugie nie przestrzegają zakazów wejść na plażę. Po trzecie nie przestrzegają zasad prowadzenia psa po terenach publicznych. Po czwarte psie pakiety powinny być finansowane z opłat za psa. Po piąte rozważyć wprowadzenie opłaty miejscowej od zwierząt które przyjeżdżają z turystami

 7. Lowelas przegra z ratownikiem i może go wtedy zastąpi na plaży i spełnią się mażenia lowelasek,słoneczny patrol , na deski blisko tyle towaru do rwania !!!!!

  • Zawiedziona czym? Że nie masz co robić w życiu i wypisujesz bzdury pod różnymi pseudonimami? Mieszkańcy chcą normalnie korzystać z tego portalu.

 8. Lowelas i znowu o tobie !Jeszcze masz trochę czasu mówię Ci startuj na sołtysa płócien.a gdzie twoja reklama zniknęła.znowu narozrabiałeś.zajmij się pracą a nie biznesmena zgrywasz!

 9. Sprawę małej ilości koszy na smieci poruszałem juz kilka lat wcześniej w rozmowie z jednym z radnych, który tym radnym jest juz kilka ładnych lat. Otrzymałam odpowiedź,że nie moze być wiecej koszy bo ludzie wynosza na ulice do nich swoje smieci. Często nasi goście są zdziwieni, że nie ma gdzie wyrzucic papierka czy plastikowej butelki. Zwracam na tą sprawę uwagę i zauwazyłem jak wczasowicz z ulicy wszedł do apteki i wyrzucił jakiś papier do smietnika . Czy to tak ma działać? Czy naprawdę miasta nie stać na kilkanaście dodatkowych koszy na smieci przynajmniej w sezonie letnim? Podobno dodają w lecie jakieś kosze ale to jest i tak za mało.Naprawdę jest ich zdecydowanie za mało.

 10. Proszę się przejść i zobaczyć jak wygląda ogród <>tam dopiero susza i jak niszczy się poprzednika prace.
  OGRÓD BYLINOWY TRAGEDIA PROWADZONY OKŁO 4 LATA I TRAGEDIA.
  kto to pielęgnuje?? ..Musi być naprawdę fachowcem.