Woliński Park Narodowy serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w cykl spotkań plenerowych na stoisku edukacyjno-promocyjnym w czasie wakacji 2018 r.

Nasze stoisko otwarte będzie w każdy poniedziałek, od 25 czerwca do 27 sierpnia 2018 r. w godzinach od 9.00 do 14.00.

Będziemy czekać na Państwa, w specjalnie przygotowanym miejscu na plaży, pod Kawczą Górą Międzyzdrojach (200 m na wschód od zejścia „A” – za bazą rybacką).

Realizacja projektu możliwa jest dzięki Partnerowi – Gaz-System S.A.

W czasie każdego spotkania prowadzić będziemy:
– zajęcia plenerowe o różnorodnej tematyce przyrodniczej,
– konkursy tematyczne i sportowe z nagrodami,
– spotkania tematyczne z pracownikami WPN,
– zajęcia dla najmłodszych,
– losowane będą nagrody dnia – vouchery – rodzinny wstęp do Muzeum Przyrodniczego i Zagrody Pokazowej Żubrów.

Wstęp i uczestnictwo we wszystkich zajęciach są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy.Dodaj komentarz


Dodając komentarz akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności

 1. A ja trochę z innej beczki,odnośnie tras rowerowych a właściwie jednej od m-jów do Warnowa R-10 .Czy władze parku planują coś zrobić bo jest w opłakanym stanie.Wjazd rowerem na inne trasy jest zabroniony bo rowery zapewne uszkodzą nawierzchnie ale ciężki sprzęt wyworzący drewno już nie.Lasy nie są tylko własnością nadgorliwych leśniczych i władz ale powinny słóżyć całemu społeczeństwu!

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
  • W stronę Świnoujścia jest nie lepiej, ale to już nie park. Infrastruktura rowerowa generalnie jest w tragicznym stanie. A szkoda bo tereny piękne, w sam raz do turystyki rowerowej.

   Nie ma jeszcze głosów.
   Please wait...
 2. Nie wyobrażam sobie urlopu bez wizyty nad morzem. Zazwyczaj jeżdżę nie do Międzyzdrojów, a do Kołobrzegu. Zawsze zatrzymuję się wtedy w ośrodku Aquarius SPA, w którym mogę oddać się relaksującym zabiegom i naładować bateryjki na kolejny rok… Niestety, jadąc na wakacje nad polskie morze trzeba się liczyć z tym, że mogą być nieudane. Wakacje w tym miejscu są natomiast zawsze udane!

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...