Tak wyglądają śmietniki po wywozie śmieci na ulicy Góra Filaretów w Międzyzdrojach.

Enty raz Panom wywożącym śmieci zbyt wielkim trudem było wcisnąć zabezpieczenia i silny wiatr wywiał śmietniki na auta.

Gorące podziękowania dla Panów za skrupulatną pracę. Na miejscu zdarzenia jest Policja, która przesłuchuje właścicieli aut.

 Dodaj komentarz

 1. To prawda są chamscy i wulgarni kontroli nad sobą niemają

  Brak głosów
  Please wait...
 2. Kto powienien wziąc za to odpowiedzialność? przypadkiem nie kierownik?

  Brak głosów
  Please wait...
  • Odpowiedzialność za to jest po stronie Burmistrza. To on jako zwierzchnik UM jest odpowiedzialny za właściwe realizowanie umowy z firmą z Kamienia Pomorskiego i za należyte wykonywanie przez tę firmę świadczonych usług. Pan Burmistrz lub jego pracownik za to odpowiedzialny powinien wziąć za pióra szefa tej firmy a on swoich pracowników. Insynuowanie że kierownik ZOŚ tu zawininił jest nadużyciem. Niech się Burmistrz weźmie do roboty z taką samą energią (atomową) jaką prezentował w czasie wyborów. No chyba że energia atomowa się skończyła i teraz pozostała ta z węgla

   Ocena 4.0/5. z 2 głosów.
   Please wait...
 3. na mojej posesji nie ma problemu z wywozem śmieci, pracownicy z firmy wywozowej sa bardzo uprzejmi, kubły ustawiają na miejscu i nawet zamykają bramę= tak wiec mamy rozne opinie a przecież to jest ciężka i niewdzięczna praca.

  Ocena 3.0/5. z 1 głosu.
  Please wait...
 4. W sumie to nie ma się czym martwić. Teraz jest nowa energia która obiecała kadencję dla mieszkańców. Na pewno podniosą standardy i ulżą mieszkańcom. Już widzę uśmiechniętych panów dbających o nasze pojemniki na odpady, odstawiających je tam skąd je wzięli i w dodatku nie pozostawiających ani grama bałaganu

  Brak głosów
  Please wait...
 5. Przeczytałem wszystkie komentarze i powiem Wam jedno to UM jest odpowiedzialny za wywóz śmieci z naszych posesji. Przykre jest to że to nasi radni uchwalili regulamin taki w którym nałożono tylko obowiązki na mieszkańców a zabrakło miejsca na obowiązki UM. Firma którą wybrano niszczy i dewastuje nasze pojemniki o chodząc się z nimi tak jak piszecie. Może zatem czas na wystawianie rachunków za niszczone prywatne mienie?

  Ocena 3.3/5. z 3 głosów.
  Please wait...
  • Ktoś rzekł: Żądasz od innych, zażądaj od siebie – For/4 UMiG.

   Ocena 4.0/5. z 2 głosów.
   Please wait...
 6. U moich rodziców też przyjadą śmietniki zostawią tak że samemu trzeba poprawiać bramy nie widzą zostawiają otwartą paranoja . A pan kierownik to co nic nie widzi jak pracują ?

  Ocena 3.0/5. z 2 głosów.
  Please wait...
 7. Cieszcie sie,że Wam zabrali bo smietniki miały tylko popularność w robieniu zdjec.Po wystawieniu smietnikow na chodnik ktos z przechodniów dorzucił butelke szklanna i papiery zostały nie zabrane tylko fotka zrobiona.
  Wszedzie gminy odeszły od tej segregacj na papiery osobno,tylko Międzyzdroje górą

  Ocena 3.0/5. z 2 głosów.
  Please wait...
 8. U mnie czasem zostawiają wywrocone smietniki a wiec dodatek za prace i jak jest niepoprawnie odejmować z dodatku.

  Ocena 3.0/5. z 4 głosów.
  Please wait...
 9. Gdzie jest ich przełożony?

  Ocena 5.0/5. z 1 głosu.
  Please wait...
  • Zajęty, szykuje się na kolejną posadkę…

   Brak głosów
   Please wait...
   • pgk wozi

    Brak głosów
    Please wait...
 10. Taki pękaty pan z wąsem jest wiecznie nie zadowolony Cały czas przeklina wyzywa i stawia pojemniki gdzie mu się podoba

  Ocena 4.0/5. z 1 głosu.
  Please wait...
  • Też miałem rozmowę z tym panem z wąsem …. po wykonaniu telefonu do firmy i przeprosin od Pani …. sytuacja jest bez zmian !!!!!

   Brak głosów
   Please wait...
  • Czyli pracę zmienić musi, na lepszą.
   A może zmienić powinien swoje nastawienie, do siebie samego?

   Brak głosów
   Please wait...
 11. Pamiętam czasy gdy śmieci wywoził Koros (Remondis) ze Świnoujścia pracownicy nawet sprzątali po wywózce ,jeśli coś spadło to podnieśli,nie mówiąc już o innym stanie aut…..

  Ocena 3.7/5. z 3 głosów.
  Please wait...
 12. Na ulicy Traugutta również po wywózce nieczystości Panowie zostawiają śmietniki w wielkim nieładzie,często na środku wjazdu do posesji,chodnika lub gdzie popadnie.Następnym razem pokuszę się o foto,ale czy to coś da???Zgłaszałam w UM ten problem,bez echa.Ciekawe kto zapłaci za zniszczenia w uszkodzonych autach lub za uszczerbek na zdrowiu gdy któryś runie np.na dziecko?Panowie wywożący śmieci,Panie z UM a może ich zwierzchnik???

  Ocena 3.0/5. z 2 głosów.
  Please wait...
 13. Panowie nigdy nie odstawiają śmietników! Traktują je: aby szybko aby byle jak i po miesiącu śmietniki zaczynają pękać. Masakra

  Ocena 5.0/5. z 2 głosów.
  Please wait...
  • Prywatnymi małymi pojemnikami 120 l tez rzucają, nie zwracają uwagi na to, co im wypada czy wylewa się ze śmieciarki a jeżdżą po terenie zabudowanym tak szybko, że kwestią czasu jest wypadek.

   Ocena 5.0/5. z 1 głosu.
   Please wait...
 14. Smietniki pozostawiane czesto na drodze … zniszczone, lamane… byle jak najszybciej

  Ocena 3.7/5. z 3 głosów.
  Please wait...