Na terenie Parku Linowego grasuje podpalacz? Trzeci pożar lasu!

5

O godz. 20 na przeciw budynku Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Międzyzdrojach ponownie palił się las.

To trzeci pożar lasu w ciągu pięciu dni! Pierwszy miał miejsce 6 kwietnia o godz. 14, drugi 10 kwietnia przed godz. 11, trzeci 10 kwietnia o godz. 20. Według relacji mieszkańców: od pewnego czasu na górce w lesie spotyka się młodzież. Po drodze rozmawiałem z napotkanym pieszym patrolem Policji i potwierdzają, że mieli zgłoszenia, iż młodzież spożywa tam alkohol… . “Byliśmy tam kilka razy i rzeczywiście w lesie leżą butelki po napojach itp.”. Zapewnili, że jeszcze częściej będą odwiedzać teren Parku Linowego. Natomiast nadal pozostaje zagadką, czy las podpala ktoś specjalnie, czy pożary powstają przez porzucony niedopałek papierosa. Pożar gasiła PSP Międzyzdroje.

Pożar lasu z 6 kwietnia – kliknij
Dodaj komentarz


Dodając komentarz akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności

 1. Niech Policja i straż miejska lub leśna zacznie w końcu chodzic i interesować się a nie dupy obsrane jak jest większa grupka patologii.

  Ocena: 5.0/5. Z 1 głosu.
  Please wait...
 2. To ci gnoje co jeden koło poczty mieszka i przychodzą tam grupami i podpalają (RODO) napewno ponieważ znam jego mamę , już ich tam zatrzymywała policja.

  Ocena: 5.0/5. Z 1 głosu.
  Please wait...
  • jak mogli zrobić to ci “gnoje” skoro oni w tych godzinach pisali testy przemysl co piszesz bo przyczyna tego mogła być kazda, a nie kojarzmy złych rzeczy od razu z młodzieżą

   Nie ma jeszcze głosów.
   Please wait...
 3. Szklane porozbijane butelki (ktorych na gorce od mlodziezy jest pełno)i sucha ściółka oraz brak lisci na drzewach osłaniających przed słońcem. Może nie wszystkie podpalenia są specjalnie albo od niedopalkow których nie powiem też jest mnóstwo. Myślę że posprzątane tego miejsca i prewencja policji rozwiąże problem.

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 4. Złapać gnoja i wlepić mandat 1500zł i 500 godzin społecznych 😖😠😖

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...