Miło jest wychodząc z plaży obmyć się po morskiej kąpieli. Już w następnym roku będzie to możliwe na międzyzdrojskiej plaży.

Gmina Międzyzdroje otrzymała bowiem dofinansowanie na wykonanie prysznicy plażowych. Zostaną one zainstalowane przy 3 zejściach na plażę  – C,F,H. Wraz z prysznicami wykonane zostaną przyłącza wodno – kanalizacyjne do ich zasilania, które posłużą w przyszłości do budowy ogólnodostępnych toalet. Inwestycje te przyczynią się do większego komfortu korzystających z plaży użytkowników, ale co ważne będą mieć również wpływ na ochronę przyrody, przed zbyt dużą ingerencją człowieka w teren wydm.

Projekt jest możliwy do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014 -2020, Infrastruktura turystyczno – rekreacyjna Zalewu Szczecińskiego i okolic, LGR Zalew Szczeciński. Koszt całego projektu to 317 496,92 zł brutto, wartość przyznanej dotacji to aż 219 693,00 zł.
Dodaj komentarz


Dodając komentarz akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności

 1. Żartujesz chyba.
  Woda w takim miejscu ma cenę taką jak woda do podlewania ogródków, prysznice będą czynne tylko 3 miesiące w roku.
  Osobiście uważam to za kolejny magnes przyciagajacy turystow.

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 2. zdążą do końca sezonu zrobić te prysznice

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 3. gościu miasta nie stać PRZECIEŻ W LECIE NIE IDZIE PRZEJŚĆ PRZEZ ULICĘ BO TŁUMY WALĄ i miast biedne no proszę bez takich tekstów

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...