W sobotę 30 marca Sołtysi Wapnicy i Lubina mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie zatytułowanym
“Od pomysłu do projektu”.

Dostaliśmy potężny zastrzyk informacji w bardzo przystępnej formie, a dzięki zdobytej wiedzy będziemy mogli skuteczniej ubiegać się o wsparcie naszych pomysłów na rzecz sołectw i ich mieszkańców.

Serdecznie dziękujemy Międzyzdrojskiemu Stowarzyszeniu “Rodzina” za zaangażowanie i wsparcie nas na początku naszej przygody z pozyskiwaniem zewnętrznych środków dla naszych sołectw.Dodaj komentarz


Dodając komentarz akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności

 1. Mają parcie na szkło to już drugi lansik.

  Ocena: 1.0/5. Z 1 głosu.
  Please wait...
 2. prokuratura powinna się tym zająć ustalić czy był wybuch czy nie i wydać oświadczenie do którego moglibyśmy się dostosować

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 3. Jest mi obojętne kto będzie sołtysem, ale procedury obowiązują i zobowiązują. Jeżeli rzeczywiście wystąpiły niedociągnięcia wybory powinny formalnie odbyć się jeszcze raz. To, że ktoś się szkoli niech się szkoli wiedzy nigdy zbyt wiele ale aż taka promocja?

  Ocena: 4.0/5. Z 4 głosów.
  Please wait...
  • Mają o czym pisać, poprzedni sołtysi, już zwłaszcza Lubin i Wicko to byli figuranci. Magdowa z takich czy innych pobudek ale działała przy Wiklinie, al pozostali sołtysi spali.

   Ocena: 4.3/5. Z 4 głosów.
   Please wait...
 4. Widzę, że młodzi chcą zrobić coś dobrego dla sołectw. Szkolenie to podstawa dobrego działania i dajcie im możliwość
  rozwijania się a nie zniechęcacie ich do pracy. Ci co dopatrzyli się nieprawidłowości w głosowaniu niech realizują swoje odwołanie i zobaczymy jaka będzie decyzja, ale skoro już mamy wybranych sołtysów niech działają dobrze na rzecz naszych sołectw i trzeba to uszanować a nie krytykować a czas pokaże ile mogą zrobić dobrego.

  Ocena: 5.0/5. Z 3 głosów.
  Please wait...
 5. Biurokracja i naduzywanie dotacji przez firmy szkoleniowe w tym kraju.

  Ocena: 3.3/5. Z 3 głosów.
  Please wait...
 6. Dlaczego Burmistrz zamiata sprawę wyborów w Wapnicy pod dywan? czy zna już decyzję Rady Miasta przed rozpatrzeniem skargi do Rady że nowa Sołtys pojechała na szkolenie. Czy teraz wszystkie sprawy będzie się załatwiać w U.M. Międzyzdroje w taki sposób że przed rozpatrzeniem będzie już Decyzja.

  Ocena: 3.4/5. Z 5 głosów.
  Please wait...
  • Panie Anonimie (przepraszam ale nie wiem z kim mam przyjemność) Sołtysowa Wapnicy czyli ja Katarzyna Auguścik pojechałam z sołtysem Lubina na szkolenie za własne pieniądze w swój prywatny wolny czas a zaproszenie na szkolenie dostaliśmy ze Stowarzyszenia 😃 życzę miłego i pogodnego dnia 😆

   Ocena: 4.5/5. Z 10 głosów.
   Please wait...
   • Czy oficjalnie ten TYTUL powinna Pani używać? Jeśli ktoś pisze odwołanie to zazwyczaj decyzja nie jest PRAWOMOCNA?

    Ocena: 3.6/5. Z 8 głosów.
    Please wait...
    • Mieszkancy wybrali p. Kasie wiec poki co jest…! Skarga zoatala odrzucona. A odwolywac sie mozna w nieskonczonosc….jesli komus chce sie poorzeszkadzac.

     Ocena: 3.7/5. Z 3 głosów.
     Please wait...
  • Człowieku, lecz się, masz obsesję. Zamiast podziwiać ludzi, ze im się chce, jechać, słuchać bo mają zapał i chcą coś zrobić dla swoich sołectw, to jakieś spiskowe teorie. Panie Burmistrzu, niech pan po męsku załatwi sprawę Wapnicy, bo juz naprawdę dość tego szczucia, jak trzeba to nowe wybory, pójdziemy, wybierzemy panią Kasię jeszcze raz, teraz jeszcze liczniej.

   Ocena: 3.9/5. Z 7 głosów.
   Please wait...
   • Są procedury i mówienie jak inni zagłosują jest śmieszne.

    Nie ma jeszcze głosów.
    Please wait...
 7. a Mariana nie było? no tak jego nigdzie nie będą zabierać 😉

  Ocena: 5.0/5. Z 3 głosów.
  Please wait...
  • Sołtysa Mariana nie było bo zaproszenie dostaliśmy tylko na dwie osoby 😢 przed wyborami na Sołtysa Wicka i Zalesia.

   Ocena: 3.7/5. Z 3 głosów.
   Please wait...
  • Komentarz zawierał zbyt obraźliwe wyrazy w kierunku Sołtysa Wicka. Proszę nie obrażać – REGULAMIN (skasowano).

   Nie ma jeszcze głosów.
   Please wait...