fot. TKS Jantar

Taneczny Klub Sportowy świętuje. Konsultanci i zawodnicy odnieśli oszałamiające sukcesy na prestiżowych turniejach w Polsce i za granicą. Top 48 na największym festiwalu w Wielkiej Brytanii i I miejsce na Grand Prix Polski.

Anna Zjawińska: Mój wychowanek Marcin Wojtkowiak wraz z partnerką Dominiką Rucińską znaleźli się dzięki swojej ogromnej determinacji, konsekwencji i pracy w Top 48 na największym festiwalu tańca w Blackpool w UK, pokonując 250 najlepszych zawodowych par z całego Świata. Tylko jedna para z Polski znalazła się obok Dominiki i Marcina w tej rundzie. Brawo Dzieci.
No i wielkie brawa dla młodszych, ale jakże utalentowanych i utytułowanych zawodników-konsultantów naszej Szkoły w tańcach standardowych Marcina Kleista i Julii Bień, którzy w sobotę na międzynarodowym turnieju WDSF Strawberry Dance Forever we Wrocławiu zajęli III miejsce a dzień później w Bydgoszczy na turnieju z cyklu Grand Prix Polski I miejsce. Obu parom gratuluję z całego serca. Będą uczyć na naszym letnim zgrupowaniu tanecznym w Choszcznie. Już nie mogę się doczekać.
fot. TKS JantarDodaj komentarz


Dodając komentarz akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności

 1. Brawo. Młodzi Waleczni!!!

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 2. Brawo! Brawo!

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 3. Wielkie gratulacje.

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...