Od samego rana Mieszkańcy informują redakcję w e-mailach, komentarzach oraz telefonicznie, iż Centralne Biuro Antykorupcyjne ze Szczecina sprawdza zgodność z prawem powołania spółki Międzyzdrojski Rynek.

Od początku sierpnia 2018 r. trwa kontrola spółki Międzyzdrojski Rynek przez Centralne Biuro Antykorupcyjne pod względem utworzenia i prowadzenia spółki Międzyzdrojski Rynek. Badaniu podlegają takie aspekty jak: zachowanie wszystkich przepisów prawa oraz czy zachowane zostały zasady rozporządzania gminnym mieniem. Kontrola powinna zakończyć się na początku listopada, ale nie można wykluczyć, że potrwa nawet do sześciu miesięcy.

Sekretarz gminy Międzyzdroje Henryk Nogala w rozmowie telefonicznej poinformował nas, że dodatkowo kontrolę przeprowadza Państwowa Inspekcja Pracy oraz Najwyższa Izba Kontroli. Aktualnie mamy w Urzędzie Miasta TVP i udzielamy wywiadu, więc więcej informacji uzyskają państwo z telewizji publicznej.

naszemiastomiedzyzdroje.com.plDodaj komentarz

 1. A doszły Was słuchy ze zaraz bo we wrześniu zostanie podpisana umowa na te ZE ŻRYJ NASZE PIENIĄDZE Z PODATKÓW Nowy Ratusz ? W tym pomyślę i budżecie rzecz nie do wykonania. CBA robita coś z tymi spółkami ?

  Brak głosów
  Please wait...
  • trzeba zapytać Pana Leszka Dorosza aby udzielił komentarza w tej sprawie!!!!!

   Brak głosów
   Please wait...
 2. https://plus.gs24.pl/oswiadczenia-majatkowe-urzednikow-w-miedzyzdrojach-wniosek-tak-da-sie-dobrze-zyc/ar/12140076

  Brak głosów
  Please wait...
 3. A co nie jesteś zorientowany to CI podam Pan Edmund CZ.

  Brak głosów
  Please wait...
 4. Do Gościa cale szczęście ze Ty nie decydujesz o wyborach a mieszkańcy masz dowody na jakiekolwiek przekręty to przekaz odpowiednim organom są w UM.

  Brak głosów
  Please wait...
  • A kto Jest przewodniczącym komisji mieszkaniowej?. (czy też startuje z tego komitetu)
   Wiesz wystarczy w oświadczenia poczytać i już wiadomo o kogo chodzi.

   Brak głosów
   Please wait...
  • Zobaczymy co zrobi nowa władza. Całkiem nowa nie zasiedziali mam nadzieję że tak będzie. Słysząc o budowanych strukturach co niektórych komitetów na radnych mam wrażenie że nic się nie zmieni jeśli to oni nadal będą rządzić tym miastem.

   Brak głosów
   Please wait...
  • Po mojemu “wyborco”to teraz bardzo mocno działaj bo masz godnego przeciwnika i twoja szansa na Radnego stopniała do 10 %.

   Brak głosów
   Please wait...
   • To się będzie działo. Czas już chyba na definitywne zmiany.

    Brak głosów
    Please wait...
 5. Czy to prawda ze Radny Bobek kandydat na Burmistrza ma w ekipie na radnego zasiedzialego radnego od agroturystyki.
  ???

  Brak głosów
  Please wait...
 6. Dlamnie wszyscy radni stracili moje załfanie choć większość ich znam jako mieszkaniec, nic nie zrobili dla młodych i przyszłych pokoleń .Czas na zmianę

  Brak głosów
  Please wait...
 7. Ciekawe jakie teraz beda mieli pomysĺy na naprawe tego co spieprzyli zasiedzieli RADNI.
  A jak bylo szanowna komisjo Mieszkaniowa z przyznawaniem mieszkan w SZKIELETORZE?.
  Czy jednym z kryteriow była praca w urzedzie ???

  Brak głosów
  Please wait...
  • A jak się pracuje w Urzędzie to nie jest się mieszkańcem?

   Brak głosów
   Please wait...
   • Oczywiście, że jest tylko plotki różne po Międzyzdrojach krążą że….. itp itd. Ciekawe ile w TBS jest mieszkań o tym samym nazwisku, kiedy był np. przydział lokalu? czy jest to np jakiś tam kolejny członek rodziny?

    Brak głosów
    Please wait...
 8. Widzieliśmy pracę wszystkich radnych i kierowników przez ostatnie cztery lata i nie tylko. Część radnych ciągle zgadzał się z p. burmistrzem i podnosiła rękę. Teraz słyszę że są przeciwnikami bo nagle przedwyborczo doznali olśnienia że to nie ta droga. Nie moi drodzy tak nie będzie dozoboczenia na spotkaniach wyborczych.

  Brak głosów
  Please wait...
 9. Dlaczego CBA nie skontroluje kierownika który uzyskał dochody z działalności gospodarczej której nie wykazał w oświadczeniu majątkowym.Trzeba spytać się Roberta L. z którym działał kierownik a redakcja jak zwykle broni Pana kierownika bo się go boi .
  Redaktorze dlaczego stoi Pan murem za Panem A.C. dawno powinien być zwolniony ze swojej funkcji a Pan go tylko broni.
  Dlaczego nie zadaliście sobie pytania jak udało się Panu a.c nabyć działkę na alei róż od gromady .
  Teraz jest wielkim biznesmenem ale działka była zakupiona w literze prawa …..się pytam?
  Mało tego a co z działkami z gromady w lesie hyhyy Panie Adamie wszystko tu u publikuje co wiem, wygiętą bagietę ma na te międzydroje ale pana postępowanie i numery których pan dokonał w ostatnich latach , niech się ludzie dowiedzą jaki to włodarz naszego miasta.
  Ps. Nigdy nie wybaczę zdrady .

  Brak głosów
  Please wait...
 10. czy to prawda że jedna z urzędniczek jak weszło CBA na kontrolę do urzędu to się rozchorowała ?

  Brak głosów
  Please wait...
  • jesteś blisko! małe sprostowanie: nie urzędniczka ale ty, nie rozchorowała się tylko jesteś chory od dawna i nie CBA tylko Gorzów grupa tzw. górna!

   Brak głosów
   Please wait...
   • na co?

    Brak głosów
    Please wait...
 11. P.Redaktorze,a kiedy w końcu poznamy komitety wyborcze i ich kandydatów?ja dalej twierdzę,że z tych obecnych radnych ,żaden nie powinien kandydować.po tym,co nam i miastu zafundowali,powinni odejść i dać szansę innym

  Brak głosów
  Please wait...
  • Witam, wstępnie od 17 września (umowa). Aktualnie zgłosiły się dwa komitety z kandydatem na burmistrza (Pana Bobka i Pani Czyż). Kontaktował się też komitet do Rady Powiatu. Nie będę sam nikogo wystawiał na tak zwane pożarcie- wtedy ktoś by mógł mi zarzucić, że działam na zlecenie innych (konkurentów). Każdy komitet po kontakcie z redakcją ma prawo do artykułu sponsorowanego lub do reklamy wyborczej o dowolnym terminie wyświetlania. Pozdrawiam.

   Brak głosów
   Please wait...
   • Czyli trzeci kandydat ma nas Mieszkancow w serdecznym powazaniu.
    A co takie doswiadczenie nabyte z lekcewazenia mieszkancow to pozostaje-juz widzimy jaki to “dialog i zmiany” .

    Brak głosów
    Please wait...
    • ten trzeci lekceważył mieszkańców i ma dalej w poważaniu ?

     Brak głosów
     Please wait...
 12. Od razu po ilości komentarzy widać że straszenie daje efekty. Osobiście nie jestem zwolennikiem komentarzy na tematy osobiste. Niech każdy dba o swoje prywatne sprawy. Jeżeli jednak komentarze dotyczą pracy osób publicznych to sprawa wygląda inaczej. Mozna przyjąć na klatę i przeprosić za zaniedbania lub wyjaśnić ich powód. A jeżeli ktoś uważa że w komentarzach są pomówienia to wystarczy zgloszenie na policje. Inne metody przynoszą odwrotny skutek.

  Brak głosów
  Please wait...
  • Gościu, nie prowokuj internautów.

   Brak głosów
   Please wait...
 13. Jak się jest osobą publiczną to trzeba nauczyć się żyć z mieszkańcami jeśli krytyki są złe i dobre. No chyba, ze oczekuję się tylko pozytywnych opinii. Taki kandydat do rady gminnej, czy powiatowej mnie nie interesuje

  Brak głosów
  Please wait...
 14. Panie Redaktorze. Proszę nie dać się zastraszać. CBA jest pod ręką. Dobiorą się straszycielowi do skóry. pozdrawiam

  Brak głosów
  Please wait...
 15. szanowni Państwo,zgadzam się z Redaktorem,że są takie sprawy,o których zgłasza się odpowiednim służbom.masz twarde dowody,to je pokaż organom.

  Brak głosów
  Please wait...
 16. Panie Tomku Czy jest Pan zastraszany? Ja się tylko pytam ? Dlaczego nie ujrzy światła dziennego sprawa Pana A.C.skoro wiemy że taka sytuacja miała miejsce! A teraz ten sam Pan jest radny powiatu i jego kolega wygrywa rokowania? Ja się tylko pytam jaki związek ma stoważyszenie gdzie obaj panowie byli prezesami i jeden zatajił taki fakt a jest urzędnikiem i odpowiednie służby to wykryły z faktem zakupu działki w rokowaniach gdzie kolega jest radnym ! Czy to nie dziwne? Nikt w tym kraju nie zabrania się zapytać czy może prawo wyznacza Pan A.C

  Brak głosów
  Please wait...
  • To taki drobiazg.

   Brak głosów
   Please wait...
  • Co za krystaliczna osoba.

   Brak głosów
   Please wait...
   • Czy to prawda, że Pan A.C.próbuje wpłynąć na komentarze które Pan publikuje w bardzo nie miły dla Pana sposób?.
    Do takich rzeczy jest człowiek zdolny a jeszcze nie dawno na Burmistrza chciał startować ot to dopiero by było.
    Dlaczego redakcja za publikowanie prawdy ma być narażana na takie rzeczy.
    Niech Pan opublikuje to pismo, żeby ludzie widzieli,że nie mam Pan sobie nic do zarzucenia.
    Osoba pisząca odpowiada za komentarze a nie redakcja.

    Brak głosów
    Please wait...
    • Rozmawiałem kilka dni temu z kancelarią. 90% sobie wyjaśniliśmy, też zbytnio się rozpędzili- każdy popełnia błędy. Rozmowa z kancelarią była normalna, mieli coś skonfrontować z daną osobę i się odezwać. Nie odezwali się, to widocznie poszliśmy na ugodę, jaką ja zaproponowałem w świetle obecnego polskiego prawa. Jest wolność słowa i rozumiem, że każdy chce odpowiadać za siebie, ale proszę, nie poruszajcie tematów z życia prywatnego — dotyczy każdego polityka. Z kim kto się spotyka i kogo kocha- niech to będzie prywatność każdego polityka (kobiety i mężczyzny). Jeżeli kiedyś by doszło do jakichś niejasności, to poproszę na świadków wszystkich piszących te negatywne komentarze. Oczywiście poza zeznaniami w prokuraturze- żadne dane osobowe nie wyjdą w świat. Jeżeli mamy coś wyjaśniać i redakcja też ma być odpowiedzialna za komentarze Czytelników, to sprawę trzeba przeprowadzić A-Z (wyjaśnić wszystkie negatywne komentarze, czy są prawdziwe, czy nie —– a jest ich przygotowanych z 2 tys. – pierwsza osoba jest już chętna zeznawać- dotyczy komentarzy /sama się zgłosiła do redakcji/). Takie wyjaśnienia uważam tylko za słuszne i sprawiedliwe – wtedy ew. każdy czytelnik przeprosi za kłamstwo, a redakcja za czytelników. Jestem ZA. Lubię obiektywizm i sprawiedliwość: do reklamy wyborczej zgłosiły się dwa komitety z kandydatami na burmistrza i żartujemy sobie. Dwa niezależne komitety znają moje prywatne poglądy, gdyż tylko w taki sposób można nawiązać więź między mieszkańcami (w końcu to 30 potencjalnych radnych)- tak lubię i za szczerość się szanujemy!. Nie rozumiem inaczej… (dla mnie najwyższą wartością prowadząc portal, jest podać każdemu rękę). Mało tego: przy urnie zawsze jestem chory, gdyż tych ulubionych kandydatów mam więcej niż dwóch- przeważnie z 10-ciu. Napisałem w życiu jeden polityczny artykuł, że każdy ma prawo startu i nikt nie ma prawa komuś zabronić lub wzywać do zaprzestania startów i tyle.

     Brak głosów
     Please wait...
     • Skad 2tys komentow?

      Brak głosów
      Please wait...
      • Zatwierdzone (6 356) od 04.05.2018. Dobrze wiemy, że większość jest z krytyką, więc? 🙂 , a jeszcze są te mocne niezatwierdzone 😉 (tych to sam się wystraszyłem, gdyż Międzyzdroje, to chyba nie Warszawa – tu by była potrzebna już komisja śledcza- jeżeli to prawda). Ten ostatni trzymam w razie wezwania na zeznania- wtedy niech wszystko badają, co mi tam. Czytając go, prawie z krzesła spadłem, wolę ich nie czytać- proszę was (od tego są inne podmioty, ja nie mam takich uprawnień- nawet do czytania tego). Wolę o takich sprawach nie wiedzieć, o ile to prawda.

       Brak głosów
       Please wait...
       • jeżeli komentarz jest o przestępstwie to ma Pan obowiązek zawiadomienia organów ścigania jeśli go Pan nie puszcza , może jest tak że osoba pisząca anonimowo niema odwagi powiadomić organy ścigania i woli puścić to na forum aby ktoś inny powiadomił , a i tak osoba pisząca komentarz to odpowiada za niego

        Brak głosów
        Please wait...
        • Bzdura

         Brak głosów
         Please wait...
  • Z ogłoszenia na BIP Powiatu wynika, że były cztery przetargi od lipca 2017 a do rokowań zgłosiła się jedna firma a nie osoba prywatna. P.S. Jak chodzi Panu o stowaŻyszenie to pewnie to dziwne ale jak o stowarzyszenie to wszystko jest prawidłowo.

   Brak głosów
   Please wait...
 17. Do Czytelnika: 10.09.2018 o 20:48

  Nie mogę zatwierdzić tego komentarza, mimo że Pan/Pani pyta o kilka bardzo poważnych spraw. Proszę zgłosić to do Służb- jeżeli Pan/Pani posiada jakieś informacje- dowody na te tematy.

  Czuję się zastraszony w tych sprawach- pismo e-mail (tu nie chodzi o Międzyzdrojski Rynek- by nie było domysłów, ze strony Służb). Za komentarze Czytelników- Redakcja jest zastraszana. Dodatkowo wczoraj późnym wieczorem i w nocy ktoś dzwonił domofonem, a na ulicy w tym momencie kręciły się dwie osoby z telefonami i się rozglądały… (obserwowałem to z ukrycia…). Chcę spokojnie prowadzić swoje życie, tym bardziej że portal przynosi dochody kuroniówki- nie warto ryzykować… . Proszę wszystkie poważne brudne sprawy zgłaszać do Służb (od tego One są), a nie na portal. Z góry Dziękuję.

  Redakcja

  Brak głosów
  Please wait...
  • dla Redakcji – wytrwałości, pogody ducha i wiary w ludzi.

   do Pani/Pana
   https://www.cba.gov.pl/pl/kontakt/97,Kontakt.html

   Brak głosów
   Please wait...
  • za komentarz odpowiada osoba go pisząca , a nie puszczając go wprowadza Pan cenzurę , jeśli komentarz nie obraża to czemu go Pan ma nie puścić , a skąd Pan wie czy to prawda czy kłamstwo

   Brak głosów
   Please wait...
 18. Niestety w dalszym ciągu obowiązuje “Plan zagospodarowania przestrzennego” zatwierdzony Uchwałą Rady Miasta nr XIX/161/11 z dnia 22.12.2011 r. ogłoszony w Dzienniku Urzędowym Województwa 2012.188 z dnia 30.01.2012 zezwalający na budowę obiektów o wysokości minimum 15 kondygnacji, lub nie mniej niż 50 m a nie więcej niż 150 m.
  W większości nasi obecni “kochani” radni uczestniczyli w zatwierdzeniu tego planu.

  Brak głosów
  Please wait...
 19. Komentarz z prywatnego życia – skasowano.

  Redakcja

  Brak głosów
  Please wait...
 20. Proszę przestać pisać o tej osobie- skasowano.

  Redakcja

  Brak głosów
  Please wait...
 21. podbijam

  Brak głosów
  Please wait...
 22. One nigdy tam nie powstaną.

  Brak głosów
  Please wait...
  • puknij się w głowę

   Brak głosów
   Please wait...
 23. Pan Wojewoda wstrzymł budowę – Siemaszko(2 wieże) !

  Brak głosów
  Please wait...
  • Szkoda. Piknie by się prezentowały.

   Brak głosów
   Please wait...
   • skad wiesz?

    Brak głosów
    Please wait...
    • Burmistrz D. mówił.

     Brak głosów
     Please wait...
     • autor “ostatecznego rozwiązania kwestii urbanistyki w Miedzyzdrojach”

      Brak głosów
      Please wait...
      • “ostatecznego rozwiązania kwestii niskiej zabudowy w Międzyzdrojach”

       Brak głosów
       Please wait...
  • w marcu oprotestowano pozwolenie na budowę i trwa postępowanie! z pewnością będą, gdyż są zgodne z planem zagospodarowania!

   Brak głosów
   Please wait...
   • Ale plan niezatwierdzony

    Brak głosów
    Please wait...
    • plan jest od 7 lat!

     Brak głosów
     Please wait...
   • Doneugeniusz napisz cos wiecej bo ty masz wiedze.

    Brak głosów
    Please wait...
  • No i gitara.!!

   Brak głosów
   Please wait...
 24. Może ktoś wie ilu mamy kandydatów na Burmistrza? Bo komitetow jest 7

  Brak głosów
  Please wait...
  • komitetów jest więcej niż 7

   Brak głosów
   Please wait...
 25. ktory komitet przyjmuje kandydatow?

  Brak głosów
  Please wait...
  • To nie byliśmy z Burmistrzem Żabińskiego.

   Brak głosów
   Please wait...
 26. Spółki Nasze,profity Ich,straty Nasze.Cała tajemnica.

  Brak głosów
  Please wait...
  • Jak Promenada zacznie budować te butiki albo rozpoczną budowe nowego ratusz to zobaczysz dopiero straty.

   Brak głosów
   Please wait...
 27. Wszystkie spółki zasłaniały sie ochroną danych tajemnicą handlową nawet radni którzy reprezentowali mieszkańców nie mogli uzyskać informacji, a Burmistrz wszystko krył i udzielał pokrętnych odpowiedzi za prezesów.

  Brak głosów
  Please wait...
 28. Jeżeli tak to mam kilkanaście pytań do Pana

  Brak głosów
  Please wait...
 29. Panie Celinski, czy prawdą jest że kandyduje Pan jak radny do powiatu?

  Brak głosów
  Please wait...
  • nasza gmina nasz powiat ?

   Brak głosów
   Please wait...
   • Nasza gmina nasz powiat.??.
    Panie Radny mam jedno pytanie kogo bedzie pan reprezentował.
    Jakiś program to jest ??..

    Brak głosów
    Please wait...
 30. Burmistrz zanim został burmistrzem był komisarzem nadanym z PiS. Później skumał się z PO teraz u władzy jest ponownie PiS. Ale ta kontrola nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek formą odwetu. Po prostu przyszedł czas na porządki

  Brak głosów
  Please wait...
 31. A może Pan Burmistrz napisze jaki biznes miasto zrobiło na inwestycji Międzyzdrojski Rynek. Jeśli to był prezent dla spółki ,to ja też chcę.

  Brak głosów
  Please wait...
  • Biznes był. Tylko nie dla miasta. Kto bogatemu zabroni rozdawać prezenty.

   Brak głosów
   Please wait...
 32. Bardzo dobrze czas tych złodziei się kończy . Niech Jeszcze sprawdza ******wskiego jego przydupasa i łapownika !!!

  ————————————

  ****** korekta nazwiska redakcja- proszę powiadomić organy ścigania.

  Brak głosów
  Please wait...
 33. Co za bzdury piszecie ,nasze miasto słynie z donosów i oplówania

  Brak głosów
  Please wait...
  • uwaga PROWOK uwaga

   Brak głosów
   Please wait...
  • Chyba “opluwania”. A ja myśle że coś jest na rzeczy.

   Brak głosów
   Please wait...
 34. A może pisiory szukają punktu zaczepienia

  Brak głosów
  Please wait...
  • ……pewnie tak przecież Urząd Miasta krystalicznie czysty.

   Brak głosów
   Please wait...
   • A pobieranie opłat w strefie parkowania w SOBOTY.

    Brak głosów
    Please wait...
 35. Jak widać same przekręty w tym Urzędzie.

  Brak głosów
  Please wait...
 36. oj przydało by się skontrolowac inne instytucje w miescie

  Brak głosów
  Please wait...
 37. Cba niech sprawdzi sprzedaż budynków z lokatorami na Nowomyśliwskiej 104 tam lokatorzy prrzeszli gegenne .!!!

  Brak głosów
  Please wait...
 38. Nawiązując do artykułu w którym ukryto komentarze. Jeśli jest się osoba publiczna trzeba umieć brać na swoje barki krytykę. Jeśli ktoś czuje się urażony tzn moim zdaniem nie nadaje się do pełnienia tej roli.

  Brak głosów
  Please wait...
 39. Czy to nie jest dziwne, że pracownicy samorządu robią wiele rzeczy przeciwko swoim pracodawcom czyli przeciw nam mieszkańcom? Przecież pensja jest z budżetu a budżet jest z podatków z naszych podatków.

  Brak głosów
  Please wait...
 40. Rączka rączke kryje jak została załatwiona radna jaki smród z oczyszczalni a pensja 25 tyś miesięcznie W ZOŚu bałagan

  Brak głosów
  Please wait...
 41. KTO PRZY KOPRYCIE TO WSZYSTKO MA

  Brak głosów
  Please wait...
 42. Ludzie przestańcie tak wszystko wynosić na zewnątrz. To nie są ich sprawy. To cosa nostra.

  Brak głosów
  Please wait...
 43. Trzeba tez sprawdzic dzialke sekretarza gminy czy legalnie nabyta w drodze przetargu,,a drugi to przewodniczacy rady miasta czy legalnie handluje drzewem panstwowych lasow czy gminnych to p,Jan M. ,,Oj duzo pracy jest dla inspektorow.To dopiero poczatek wskazowek,,

  Brak głosów
  Please wait...
 44. W mediach ogólnopolskich jest informacja o kontroli. Międzyzdroje zrobiły się sławne na cały kraj. Tylko czy o taką “sławe” nam chodzi? Grubo. Może kogoś wyprowadzą w “bransoletkach”?

  Brak głosów
  Please wait...
 45. bo nie dostałeś to zal dupę ściska kto ma zal temu w dal.

  Brak głosów
  Please wait...
 46. Nie mają co szukać dzwonić do M******* on ma materiały się chwalił tylko czeka aż go poproszą.

  Brak głosów
  Please wait...
 47. Warto prześledzić oświadczenia majątkowe wszystkich prezesów miejskich spółek pod kątem wzajemności. Jedni u drugich są członkami rad nadzorczych. Najciekawsze jest to, że prezes spółki Marina jest zatrudniony na cały etat Inspektora d/s technicznych w MTBS.
  Wczoraj strażnicy miejscy, chyba służbowo, stali w kolejce do weterynarza. Ich samochód stał na sygnale przy ul. Kolejowej.

  Brak głosów
  Please wait...
 48. PIP powinien sprawdzic godziny pracy Straży Miejskiej i pobieranieopłat.

  Brak głosów
  Please wait...
 49. Lowelas to by w majty narobił !!!!

  Brak głosów
  Please wait...
 50. Może przy tak do Zos podjadą tam mieli by co szukać!!!!!!!!!!!!!

  Brak głosów
  Please wait...
 51. I wycinka tej buczyny na dzialce z parkingiem przy samym WPN. I dziwne zmiany w planowaniu tuż przed przetargiem i zaraz po przetargu.

  Brak głosów
  Please wait...
  • To nie WPN. Więc o co ci chodzi?

   Brak głosów
   Please wait...
 52. Mogli by na pewno znaleźć coś ciekawego w temacie przyznawania mieszkań komunalnych, takie kwiatki tylko w między

  Brak głosów
  Please wait...
 53. Moze przetrzepia dokumenty jak rozdawane sa mieszkania komunalne!!!

  Brak głosów
  Please wait...
 54. dobrze powinni porządnie przetrzepać nasz urząd , to i ciekawe kwiatki mogą wyjść ?

  Brak głosów
  Please wait...
 55. Kontrola CBA odbywa się na wniosek burmistrza.A więc jest to tzw wyprzedzające uderzenie. Pewno podpowiedział przyjaciel minister. Taka kontrola jest powierzchowna i potem trudno będzie spowodować kontrolę dogłębną. A na czas wyborów klika będzie mogła powiedzieć, że ma czyste ręce, bo kontrolowali i wszystko jest cacy. To jest typowe zagranie socjotechniczne dla prostego ludu.

  Brak głosów
  Please wait...
  • Na jaki wniosek Burmistrza ??.
   PO czym masz takie odloty ??.

   Brak głosów
   Please wait...
   • PO cukrze pudrze.

    Brak głosów
    Please wait...
  • a jaki to przyjaciel jesli mozna wiedziec? zwykly fake news

   Brak głosów
   Please wait...
 56. Teraz cała Polska już wie że w UM jest korupcja tylko czekać jak w kajdanach będą wyprowadzać

  Brak głosów
  Please wait...
 57. Mam nadzieję ,że CBA czyta na bieżąco komentarze:))

  Brak głosów
  Please wait...
 58. Ciekawostka jest taka ze gdyby nie media to kontrola w urzedzie byla by wielka tajemnicą.
  Przewodniczacy Rady tez nic nie wiedział??.
  Czy tak bardzo mocno juz jest zajety przymierzaniem fotela Burmistrza.
  Brawa za hasło “Dialog i zmiany”.
  Czyli juz nic sie nie dowiemy.

  Brak głosów
  Please wait...
  • Najwięcej dowiemy się od Bobka i jego słupa nt dzierżawy punktu:) Boję się o tego młodzieńca

   Brak głosów
   Please wait...
 59. A Kempingowa działka sprzedana będzie badana ? Taki wzrost wartości tuż po sprzedaży.

  Brak głosów
  Please wait...
 60. Nie liczyłbym na jakieś sensacyjne i spektakularne wyniki kontroli. Proszę pamiętać, skąd wzięła się osoba rządząca obecnie Międzyzdrojami i kto powierzył jej tę władzę.

  Brak głosów
  Please wait...
 61. mnie tylko ciekawi,czy ktoś odpowie za ten koszmarny 11 piętrowy maszkaron? rozumiem,że miastu kurczą się tereny,ale budowa w górę też powinna pasować do całokształtu danej ulicy.a to,co nam i miastu ,zafundowano woła o pomstę do nieba.na papierze wszystko gra,ale w realu,to kpiny.miasto nie ma dużej oczyszczalni,auta blokują ulice,a tu nagle wyskakują takie gmaszyska.infrastruktura najsampierw,infrastruktura,bo wygląda na to,że buduje się jak najwięcej,ale dla ,,obcych”.a gdzie w tym wszystkim miejsce do życia dla nas,mieszkańców?tak,to prawda,że miasto żyje z letników,ale wkrótce nie da się tu w ogóle żyć.

  Brak głosów
  Please wait...
  • A kto to miasto utrzyma poza sezonem?
   Tu potrzeba stałych mieszkańców ze stałą pracą grubo powyżej minimum socjalnego.
   Ile osób skorzysta z Kuroniówki bo zamkną obiekty , które dawały minimalną płacę w skali roku?i dalej ręka w nocniku?

   Brak głosów
   Please wait...
  • Dokładnie, słowo w słowo się pod tym co Pani napisała podpisuję.

   Brak głosów
   Please wait...
 62. Apeluję o spokój, rozwagę i powstrzymanie się od pochopnych wniosków. Poczekajmy na stanowisko rzecznika prasowego ZOSUM. Tylko donGnieusz może nam to wszystko logicznie wyjaśnić. Cierpliwości.

  Brak głosów
  Please wait...
 63. no i zjazd na plaże koło radaru, gdzie pan burmistrz mówił że osobiście dopilnuje tego tematu. myśle że CBA będzie miało pole do popisu w tym mieście

  Brak głosów
  Please wait...
 64. Czują się mocni skoro w czasie kontroli przez CBA chciano sprzedać działki Pani vice.

  Brak głosów
  Please wait...
 65. “Kontrola ma charakter rutynowy i jest prowadzona od trzech tygodni. W Międzyzdrojskim Rynku gmina wniosła aportem pewnej wartości, a po całej transakcji tyle środków nie odzyskała. Jest to kontrola, czy nie dopuszczono się niegospodarności. Jesteśmy spokojni jeżeli o to chodzi, bo sytuacja na rynku w latach 2009 – 2012 była taka jaka była. Dziwi tylko fakt, że minęło od tego sześć lat albo i dłużej, a kontrola jest dopiero teraz. Dostarczamy wszelkie dokumenty, które badają pracownicy CBA. Z pewnością nie jest to dla nikogo przyjemne” – mówi Burmistrz Leszek Dorosz.

  Brak głosów
  Please wait...
 66. Czyżby uaktywniła się Odnowa, no tak jak się nie ma programu wyborczego, słaby kandydat i brak pomysłu na rozwój Międzyzdrojów, to pisze się bzdury i kłamstwa.

  Brak głosów
  Please wait...
  • No widzisz Odnowa o tym cztery lata temu pisała i co Kłamała.??
   Czyli kontrola to fikcja.
   A pracownicy kontrolujacy przyjechali na wakacje na zaproszenie urzedu miasta.

   Brak głosów
   Please wait...
  • Nie sierotko urzędowa.

   Brak głosów
   Please wait...
 67. A tak prosiłem…
  S i l e n c io .
  To nie. I coście narobili ?

  Brak głosów
  Please wait...
 68. A moze tez zainteresuja sie w jaki sposob gmina mabyła grun plus budynek szkieletora .

  Brak głosów
  Please wait...
 69. czy już można “usiąść na brzegu rzeki…” ?

  Brak głosów
  Please wait...
 70. Odnowa juz dawno o tym pisala ale Odnowa byla be.

  Brak głosów
  Please wait...
 71. Powinni rzucić okiem na finansowanie że spółek niektórych reklam na portalach czy to właściwe np gospodsrpwanie i czy tak może być???

  Brak głosów
  Please wait...
 72. Proponuję przeswietlic Słynna Aleję Gwiazd…tam poszło nie malo kasy, tylko pytanie za co? Za sam beton i trochę lamp? Hmmmm

  Brak głosów
  Please wait...
  • Dodać należy płyty ruszające się i te ze skazami a także przekroczenie terminu wykonania robót

   Brak głosów
   Please wait...
 73. Proponuję bu prześwietlili MTBSy i wszystkie przetargi na wykonywanie prac remontowych przez Międzyzdrojskich “FACHOWCÓW”. Nie mówiąc już o budownictwie tz. TBSów, czyli mieszkań dla nas Międzyzdrojan. Jestem przekonany, że Pani Prezes musiała by się mocno tłumaczyć!!! Ale co się odwlecze to nie uciecze jak mówi przysłowie.

  Brak głosów
  Please wait...
 74. Panie Redaktorze to proszę w to miejsce “linku reklamowego” wrzucić co tam powstaje. Bede wdzięczny. Pozdrawiam

  Brak głosów
  Please wait...
  • Witam. Proszę bardzo- link do prawdziwego źródła. Według wizualizacji to: http://sabe.com.pl/nasze-inwestycje/aktualna-oferta/aquamarina-prima/wizualizacje-2. Natomiast jeden mieszkańców- RODO (niepowiązany z polityką) prowadzący usługi (szeroką działalność w Międzyzdrojach) zapytał pracownika budowy, co tu budujecie i padła odpowiedź, że 11 piętrowca. Nie wiem, czy pracownik sobie zażartował, gdyż ostatnio nazwa 11p stała się bardzo modna w Międzyzdrojach, a może to są fakty i nastąpiły jakieś zmiany- jak w innych dwóch miejscach (Promenada Gwiazd za Amber Baltic i Gryfa Pomorskiego- Las początek).

   Tu coś pisze gazeta wyborcza, ale bezpłatna treść dostępna jest tylko w części: http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,87121,23826512,miedzyzdroje-rosna-w-gore-coraz-wiecej-wysokich-apartamentowcow.html?disableRedirects=true

   Brak głosów
   Please wait...
   • Trzeba by było zainteresować się pozwoleniem na budowę, czy była jego zmiana. Wg plansz budynek ma być 8-mio kondygnacyjny, ale zastanawiające jest termin zakończenia budowy 2020 r.
    Budynek na terenie kortów też na pierwszych planszach był niższy a póżniej jego wysokość była zmieniana dwa razy.

    Brak głosów
    Please wait...
    • A czy jest w pobliżu jakiś budynek ośmiokondygnascyjny ?

     Brak głosów
     Please wait...
 75. Powinni trzepac wszystko co się da… wszystko.

  OTO CO POWSTAJE W MIEJSCE STAREGO FENIKSU! ZEBY NIE BYLO WATPLIWOSCI…

  (link reklamowy *****)

  Brak głosów
  Please wait...
 76. KONTROLA TRWA OD 9 SIERPNIA.
  DLACZEGO nigdzie takiej informacji nie było,CZY PAN BURMISTRZ nie powinien na sesji poinformować radnych co się dzieje w gminie?

  Brak głosów
  Please wait...
 77. Powinni zainteresować się spółką Promenada to też ciekawostka urzędu

  Brak głosów
  Please wait...
 78. Czy to jest prawda czy ludzie PIERDOŁY opowiadają?? ze obok BAŁTYKU MA POWSTAĆ WYSOKI APARTAMENTOWIEC 11 piętrowy.

  Brak głosów
  Please wait...
  • Tam, gdzie był Feniks tak? No tez jestem ciekaw. Te same wieści słyszałem.

   Brak głosów
   Please wait...
 79. A może pozostałe spółeczki CBA skontroluje.
  Kto jest Prezesem jaki mamy zarząd.itd.

  Brak głosów
  Please wait...
 80. Czy Jan M. Tez jest w to zamieszany?

  Brak głosów
  Please wait...
 81. dziękuję za założenie osobnego tematu, no to teraz czytajmy co ludzie mają do powiedzenia.

  Brak głosów
  Please wait...
 82. a za apartamentowce i zmiany w planach przestrzennych, jednoosobowo przez burmistrza, też będą analizowane czy na to trzeba napisać osobny donos? Czy już może czeka zakolejkowane przez CBA?

  Brak głosów
  Please wait...
 83. flota gamon na pewno dopilnowal, szkoda ze tak pozno przyszli, 2 lata wczesniej i doroszek by nie zrobil tego co zrobil – deweloperka,zadluzenie

  Brak głosów
  Please wait...