Możliwe są lokalne podtopienia dróg i zabudowań. Kule gradu mogą osiągnąć do 5 cm średnicy, a ich opad może powodować uszkodzenia mienia i upraw. Synoptycy prognozują wystąpienie porywistych wiatrów, które będą towarzyszyć burzom. Wiatr w porywach osiągać będzie prędkość 100 km/h i może zrywać linie energetyczne, łamać gałęzie. Możliwe jest również tworzenie się trąb powietrznych. Im bardziej na wschód, tym zjawiska będą mniej gwałtowne.
Dodaj komentarz


Dodając komentarz akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności

 1. Na stronie Towarzystwa Przyjaciół Międzyzdrojów ODNOWA jest film ” Wieźba dachowa i przestrzeń strychowa” pokazane zalania i remont do dziś się nic nie zmieniło. Mamy Sołtysa który mieszka na Turkusowej 1 dwóch członków zarządu wspólnoty no i Panią Prezes MTBS Siarską która prowadzi tą Wspólnotę a efektów pracy ciągle brak od lat jak zalewało tak zalewa rów przy ZSMP który ma odprowadzać wodę deszczową płynącą z Lubina ciągle zasypany gruzem kanalizacja deszczowa jest od ZSMP do Mariny sprawna sprawdzane jeszcze za Dorosza. Pytanie kto ma oczyścić rów przy ZSMP droga już jest gminna nie powiatowa może przy likwidacji patologi przez Burmistrza i to zostanie zrobione.

  Ocena: 5.0/5. Z 1 głosu.
  Please wait...
 2. Kolejny raz z została zalana posesja na ulicy Turkusowej 1 do 1F woda płynąca z góry z Lubina nie trafia do rowu który jest zasypany, woda zalała całą posesję na Turkusowej 1 utrudniając wyjscie z mieszkań gdzie mieszka również nowa Pani Sołtys pytanie kiedy się zajmie tym tematem z Radą Sołecką i radnymi P Aksman,P Iwaszczyszyn która kandydowała z Turkusowej 1 i P Samołykiem.

  Ocena: 5.0/5. Z 1 głosu.
  Please wait...
  • ma Pan fotografie ?

   Nie ma jeszcze głosów.
   Please wait...
   • Dużo osób robiło zdjęcia może ktoś prześle.

    Nie ma jeszcze głosów.
    Please wait...