Dzięki wsparciu Gminy Międzyzdroje w dniu 08.06.2019 roku zawodnicy i zawodniczka klubu UKS GIMSPORT wzięli udział VIII Pucharze Wybrzeża Dzieci w Zapasach w Stylu Wolnym oraz Turnieju Gier i Zabaw. Zawody odbyły się w Kołobrzegu. 

Dla większości naszych podopiecznych był to kolejny start w bardzo wymagającej kategorii młodzików i wspaniała okazja do szlifowania formy na kolejne turnieje.

Miejsca zajęte kolejno przez zawodników UKS „Gimsport” Międzyzdroje:

 • Dawid Marchelak w kategorii 44 kg – 2 miejsce.
 • Oskar Sokołowski  w kategorii 44 kg – 3 miejsce.
 • Maja Wawrzyńska w kategorii 30 kg – 3 miejsce.
 • W kategorii Dzieci udział wziął najmłodszy nasz zawodnik Antonii Gandurski lat 6. Antonii zajął 2 miejsce.

Gratulujemy naszym zapaśnikom, trenerowi Panu Arturowi Sobolewskiemu i życzymy dalszych sukcesów.

Zarząd UKS Gimsport Międzyzdroje
Dodaj komentarz


Dodając komentarz akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności

 1. Sekretarzu (ASI Bielik) Jaworski Rafale jesteś obłudny po sam szpik kostny. Piszesz poniżej sam na siebie bo wszyscy znają twój (z małej litery bo szacunku nie mam) sposób pisania. Jesteś obłudny ponieważ Gimsport był dla ciebie krową dojną, z której można było brać za darmo. Wyjazd na obóz letni 2017, 2018 były wliczone w budżet Gisportu, czyli finansowane przez gminę a ty gamoniu dzięki życzliwości sekretarza kolejnego pseudo księgowego Chabinki brałeś od rodziców po 600 zł. Mógł syn biednego Chabinki jechać za darmo do Bornego Sulinowa, mógł. Wyjazdy na zawody, startowe, obiady były z dotacji a ty brałeś pieniądze z dotacji a od rodziców do kieszeni. Jeszcze jedna uwaga, jakie doświadczenie trenerskie ma Adek i Natalia jak sami nic nie potrafią. Jaworski skoro miałeś odwagę napisać na jedynym forum to proszę się ustosunkować do tego co napisałam. Miłej lektury.

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
  • ale jaja!

   Nie ma jeszcze głosów.
   Please wait...
 2. Umrę ze śmiechu. Człowieku czy leki przestały działać. Pokaż mi w mieście osobę, która ciebie i twojego gołębiego serca nie zna. Trenowałeś moje dziecko i pamiętam te debilne klapsy w dupsko dziecka butem. A co było przyczyną odejścia z Gimsportu?? Miłość do dzieci czy do pieniędzy. Żal tylko nowego klubu i traktowanie rodziców jak dojne krowy. O czym się wkrótce dowiedzą. Panie Gołębie Serce niech pan przestanie pisać te idiotyzmy.

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 3. Miło mi wszystkich przywitać oraz dziękuję za reklamę nowego klubu ASI BIELIK którego jestem współzałożycielem i który powstał właśnie jako alternatywa dla takiego tworu jakim stał się Gimsport..W Bieliku nie ma mowy nienawiści, nie ma zawiści ani zazdrości, przede wszystkim nie ma ludzi pokroju obecnego zarządu Gimsportu .Jeżeli chcesz by Twoje dziecko bawiło się w miłej i wesołej atmosferze bez jadu jakim tryskają w Gimsporcie przyjdź od września na salę obok straży pożarnej , jest już 20 dzieci śmiało znajdą się miejsca dla większej ilości !!! Organizujemy też w wakacje wspólne zajęcia z dziećmi z klubów z Wrocławia i Poznania , zapraszamy do kontaktu przez fb ASI BIELIK , póki co zajęcia u nas są darmowe i na wesoło , mamy już dzieci od lat 4 do lat 20 😉

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 4. jakie wspaniałe miasteczko i jacy mili ludzie szanują się i wspierają!hahaha

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
 5. Może inaczej. Jeśli są to pomówienia to może skierować sprawę do Prokuratury. 😂😂😂😂. Na pewno Prokurator się ucieszy z wizyty biednego misia.

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
  • Obserwator nie dostrzegasz jednej ważnej sprawy.
   Wasz klub czyli jakis tam gimmi sport juz nie istnieje lamentujecie bo nic nie potraficie sami zrobić.
   Natomiast inny klub fajnie funkcjonuje ma wyniki i sie rozwija wiec czego tak sie spinasz na bol zada sa lekarstwa ale czy tobie to pomoże???.
   Moim zdanie zrob cos dobrego dla dzieci a następnie co napisz.
   Pozdrawiam .

   Nie ma jeszcze głosów.
   Please wait...
   • Ja nie muszę nic brać i robić bo moje dzieci już wyrosły z okresu zabaw.

    Nie ma jeszcze głosów.
    Please wait...
    • Twoje dzieci to nie koniec DZIECIAKÓW W MIEDZYZDROJACH.
     Widocznie nie możesz patrzeć jak dobrze sobie radzą i t o bez twojego udziału.
     Dobrze Tobie radzę weź pigułkę i nie badz gwiazda,słabo to tobie wychodzi.

     Nie ma jeszcze głosów.
     Please wait...
 6. Jak się ma w głowie orzech łuskany i jedną żyłkę to tak się pisze. Niech opisze ile pieniędzy wydawanych było na jego dzieci Natalię i Adriana. Zdobywały sukcesy jak było trzech zawodników w kategorii wagowej. Tak jak ostatnio wygrała Natalia.

  Nie ma jeszcze głosów.
  Please wait...
  • To dziwne,bo zawodnikow I zawodniczek jest po min 8. ,wiec nie wiesz o czym gadasz. Wiec najpierw pomysl,sprawdz a potem gadaj,bo nic wiecej nie potraficie jak siać jadem!!

   Nie ma jeszcze głosów.
   Please wait...
 7. Przydałoby sie klubowi większe wsparcie finansowe od władz miasta bo pieniędzy niestety wystarcza tylko na wyjazdy dzieci zarządu klubu , więc może burmistrz spojrzy łaskawym okiem

  Ocena: 5.0/5. Z 1 głosu.
  Please wait...
  • Poprzedni zarząd Pana J. brał pieniądze do własnej kieszeni aż wyleciał, a temu przypina się lansowanie dzieci. Panie Jaworski puknij się pan w łeb po piszesz by pisać. Rozlicz się z Gminą Międzyzdroje a później mlaskaj o dotację w/w Gminy.

   Nie ma jeszcze głosów.
   Please wait...
   • ten Pan znany jest z tego, że nie wie po co pisze albo pisze za dużo. po za tym zobaczymy jak się skonczy sprawa z prokuraturą

    Nie ma jeszcze głosów.
    Please wait...
   • Jeśli masz dowody na takie pomówienia to wystap do sądu, a nie linczuj publicznie osoby.

    Nie ma jeszcze głosów.
    Please wait...